Competities Jeugd

WEDSTRIJDSCHEMA ORANJE COMPETITIE NAJAAR 2018

WEDSTRIJDSCHEMA RODE COMPETITIE NAJAAR 2018

WEDSTRIJDSCHEMA GROENE COMPETITIE NAJAAR 2018

WEDSTRIJDSCHEMA GELE COMPETITIE NAJAAR 2018

 TEAMS            
WORDLTOUR ROOD  Felet, Quinten
Geurts, Gabriël
Hoogendijk, Pepijn
Keijser, Olivier
Lamers, Ruben
Looman, Gijs
Slot, Daaf  

       
 WORDLTOUR ORANJE Looman, Gijs
Nap, Mathijs


Brussen, Noor
Heumen, Sem van
Kuypers, Fréderique
Timmerman, Lea 
       
 WORLDTOUR GROEN  Milne, Daniel  invallers:        
   Spaanderman, Melle  Hengeveld, Wouter        
   Arns, Rumo  Coopmann, Jelle        
   Hoogendijk, Floris          
   Brussen, Roel          
   Steen v, Thijs          
Visch, Maurits          
 DE OORSPRONG 1  Slot, Sebastiaan          
   Groot de , Daan          
   Tiedink, Floris          
   Windhorst, Sam          
Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag– 3e klasse – Afdeling 27 Peters, Mees           
 DE OORSPRONG 2  De Wit, Durk          
   Loorbach,  Lucas          
   Boelen, Mees          
   Windhorst/ Lev          
 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag– 2e klasse – Afdeling 8 Steenbrink, Marilou 
     
 DE OORSPRONG 1  Tiesnitsch, Benthe          
   Poel vd, Sanne          
   Poel vd, Mirre          
   Meegen v, Lotte          
 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag– 3e klasse – Afdeling 19  Peters, Fleur
 
       
   Meijer, Sara          
   Meijer, Lisa          
   Vanderginste, Laura          
   Tiedink, Madelief          

DOWNLOAD HIER CLUBAPP MET DAARIN "MIJN KNLTB"

WEDSTRIJDSCHEMA NAJAARSCOMPETITIE 2018
zo 9-9-2018 10:00 WORLDTOUR ROOD THUIS - OORSPRONG
zo 9-9-2018 WORLDTOUR ORANJE UIT - MALDEN
ronde 1 zo 16-9-2018 10:00 WORLDTOUR ORANJE THUIS - OORSPRONG
zo 16-9-2018 WORDLTOUR ROOD UIT - MILLINGEN
zo 16-9-2018 10:00 GROEN DE OORSPRONG 1 - LENT 1
zo 16-9-2018 09:00 ME 10-14 ELDEN 1 - DE OORSPRONG 1
zo 16-9-2018 10:00 ME 11-17 DE OORSPRONG 1 - GROESBEEK 1
zo 16-9-2018 11:30 JO 11-17 TACHYS 1 - DE OORSPRONG 2
ronde 2 zo 23-9-2018 WORDLTOUR ROOD UIT - MALDEN
zo 23-9-2018 WORDLTOUR ORANJE UIT - BEUNINGEN
zo 23-9-2018 GROEN SCHUYTGRAAF 2 - DE OORSPRONG 1
zo 23-9-2018 10:00 JO 11-17 VIJVERBERG 1 - DE OORSPRONG 1
zo 23-9-2018 10:00 ME 11-17 BEMMEL 1 - DE OORSPRONG 1
zo 23-9-2018 10:00 JO11-17 DE OORSPRONG 2 - GENNEP 2
zo 23-9-2018 10:00 ME 10-14 DE OORSPRONG 1 - SCHUYTGRAAF 2
ronde 3 zo 30-9-2018 WORDLTOUR ROOD UIT - RAPIDITAS
zo 30-9-2018 10:00 WORDLTOUR ORANJE THUIS - OORSPRONG
zo 30-9-2018 10:00 GROEN DE OORSPRONG 1 - DE HOGE WICK 2
zo 30-9-2018 10:00 JO11-17 DE OORSPRONG 1 - DE HELSTER 1
zo 30-9-2018 10:00 ME 11-17 DE OORSPRONG 1 - DOORNENBURG 1
zo 30-9-2018 10:00 ME 10-14 LENT 1 - DE OORSPRONG 1
zo 30-9-2018 11:00 JO11-17 DE WIEKSLAG 1 - DE OORSPRONG 2
ronde 4 zo 7-10-2018 10:00 WORDLTOUR ROOD THUIS - OORSPRONG
zo 7-10-2018 WORDLTOUR ORANJE UIT - RAPIDITAS
zo 7-10-2018 09:00 GROEN RAPIDITAS 3 - DE OORSPRONG 1
zo 7-10-2018 ME 11-17 DE HELSTER 1 - DE OORSPRONG 1
zo 7-10-2018 09:00 JO11-17 EDESE TC 1 - DE OORSPRONG 1
zo 7-10-2018 10:00 JO11-17 DE OORSPRONG 2 - TOZ 1
zo 7-10-2018 10:00 ME 10-14 DE OORSPRONG 1 - BEMMEL 1
ronde 5 zo 14-10-2018 08:30 GROEN HUISSEN 3 - DE OORSPRONG 1
zo 14-10-2018 JO11-17 OTV 1 - DE OORSPRONG 1
zo 14-10-2018 10:00 JO11-17 DE OORSPRONG 2 - DE GELENBERG 2
zo 14-10-2018 10:00 ME 10-14 DE OORSPRONG 1 - GENDT 1
zo 14-10-2018 12:00 ME 11-17 MALDEN 1 - DE OORSPRONG 1
ronde 6 zo 21-10-2018 10:00 GROEN DE OORSPRONG 1 - BEMMEL 3
zo 21-10-2018 10:00 JO11-17 DE OORSPRONG 1 - KELTENWOUD 1
zo 21-10-2018 10:00 ME 11-17 DE OORSPRONG 1 - KELTENWOUD 1
zo 21-10-2018 11:00 JO11-17 DE RAAM-WANROIJ 2 - DE OORSPRONG 2
ronde 7 zo 28-10-2018 14:00 GROEN GROESBEEK 3 - DE OORSPRONG 1
zo 28-10-2018 10:00 JO11-17 DE OORSPRONG 1 - SCHUYTGRAAF 1
zo 28-10-2018 09:00 ME 11-17 RAPIDITAS 1 - DE OORSPRONG 1
zo 28-10-2018 10:00 JO11-17 DE OORSPRONG 2 - RAPIDITAS 2
zo 28-10-2018 10:30 ME 10-14 DE HOGE WICK 1 - OORSPRONG 1

zo 9-9-2018 WORLDTOUR ROOD THUIS
-
OORSPRONG
zo 9-9-2018 WORLDTOUR ORANJE UIT - MALDEN
Ronde 1
vr 14-9-2018
19:00 DD 35+ -
vr 14-9-2018
19:00
GD 35+ -
za 15-9-2018
GD 17+ -
za 15-9-2018
13:00
HD 17+ -
zo 16-9-2018 WORLDTOUR ORANJE THUIS - OORSPRONG
zo 16-9-2018 WORDLTOUR ROOD UIT - MILLINGEN
zo 16-9-2018 GROEN
-
zo 16-9-2018
09:00
ME 10-14
-
DE OORSPRONG 1
zo 16-9-2018
10:00
ME 11-17 -
zo 16-9-2018
11:30
JO 11-17 -
Ronde 2
vr 21-9-2018
19:00 DD 35+ -
za 22-9-2018
13:00 GD 17+ -
za 22-9-2018
13:00 HD 17+ -
zo 23-9-2018 WORDLTOUR ROOD UIT - MALDEN
zo 23-9-2018 WORDLTOUR ORANJE UIT - BEUNINGEN
zo 23-9-2018
GROEN -
zo 23-9-2018
10:00
JO 11-17 -
zo 23-9-2018
10:00
ME 11-17 -
zo 23-9-2018
10:00
JO11-17 -
zo 23-9-2018
10:00
ME 10-14 -
Ronde 3
vr 28-9-2018
19:00
GD 35+ -
vr 28-9-2018
19:00 DD 35+ -
za 29-9-2018
11:00
GD 17+ -
za 29-9-2018
11:30
HD 17+ -
zo 30-9-2018 WORDLTOUR ROOD UIT - RAPIDITAS
zo 30-9-2018 WORDLTOUR ORANJE THUIS - OORSPRONG
zo 30-9-2018
GROEN -
zo 30-9-2018
JO11-17 -
zo 30-9-2018
10:00
ME 11-17 -
zo 30-9-2018
10:00
ME 10-14 -
zo 30-9-2018
11:00
JO11-17 -
Ronde 4
vr 5-10-2018
19:00
GD 35+ -
vr 5-10-2018
19:00
DD 35+ -
za 6-10-2018
13:00
GD 17+ -
za 6-10-2018
13:00
HD 17+ -
zo 7-10-2018 WORDLTOUR ROOD THUIS - OORSPRONG
zo 7-10-2018 WORDLTOUR ORANJE UIT - RAPIDITAS
zo 7-10-2018
09:00
GROEN -
zo 7-10-2018
ME 11-17 -
zo 7-10-2018
09:00
JO11-17 -
zo 7-10-2018
10:00
JO11-17 -
zo 7-10-2018
10:00
ME 10-14 -
Ronde 5
vr 12-10-2018
19:00
GD 35+ -
vr 12-10-2018
19:00
DD 35+ -
za 13-10-2018
10:00
GD 17+ -
za 13-10-2018
14:30
HD 17+ -
zo 14-10-2018
08:30
GROEN -
zo 14-10-2018
JO11-17 -
zo 14-10-2018
10:00
JO11-17 -
zo 14-10-2018
10:00
ME 10-14 -
zo 14-10-2018
12:00
ME 11-17 -
Ronde 6
vr 19-10-2018
19:00
GD 35+ -
vr 19-10-2018
19:00
DD 35+ -
za 20-10-2018
13:00
GD 17+ -
za 20-10-2018
13:00
HD 17+ -
zo 21-10-2018
GROEN -
zo 21-10-2018
JO11-17 -
zo 21-10-2018
10:00
ME 11-17 -
zo 21-10-2018
11:00
JO11-17 -
Ronde 7
vr 26-10-2018
19:00
GD 35+ -
vr 26-10-2018
19:00
DD 35+ -
za 27-10-2018
13:00
GD 17+ -
za 27-10-2018
13:00
HD 17+ -
zo 28-10-2018
14:00
GROEN -
zo 28-10-2018
JO11-17 -
zo 28-10-2018
09:00
ME 11-17 -
zo 28-10-2018
10:00
JO11-17 -
zo 28-10-2018
10:30
ME 10-14 -

Sponsor jouw sponsordoel gratis!

Koopt je de kerstcadeau's online? Vergeet dan volgende keer niet om eerst https://www.sponsorkliks.com/ te bezoeken. Via de knop van SponsorKliks komt u uit bij ruim 300 winkels waar u precies hetzelfde betaalt maar er gaat een kleine bijdrage naar TV de Oorsprong.

U sponsort dus gratis! (klik op onderstaande banner)



 

       Primera Beek-Ubbergen    Meijer Assurantiën Beek-Ubbergen