Competities Jeugd

KLIK OP DE TEAMNAAM VOOR WEBSITE KNLTB KALENDER/UITSLAGEN VAN BETREFFENDE TEAM. 

Rood 1 meisjes/jongens
periode 1 mrt/apr
periode 2 juni
Fréderique Kuypers
Lusie Naaldenberg
Lea Timmerman
Kjell Jendis
Gijs Looman
Mathijs Nap
  Oranje 1 jongens
periode 1 mrt/apr
periode 2 juni
Pepijn Annink
Tobias Annink
Rumo Arns
Daniël Milne
Melle Spaanderman
Bart Vermeulen
zondag meisjes 11-17 Gopal Hermans
Floor Groot
Lisa Meijer
Laura Vanderginste
Fleur Peters
  zondag groen meisjes Charlotte Buys
Lotte van Megen
Sara Meijer
Sannah van der Poel
Marilou Steenbrink
Benthe Teisnitsch 
zondag 1 landelijk 11-17  Daan de Groot
Raffa van Dijck
Sam Windhorst
Melvin Verriet
Sebastiaan Slot
Mauris Visch
  zondag 2 jongens 11-17 Durk de Wit
Mees Boelen
Lucas Loorbach
Lev Windhorst
Rens van Wuckhuise
Mees Peters
Floris Kersten
DATUM TEAM
19-03-17 rood 2 gemengd T Rood 2 - Afdeling 63 - Periode 1 - De Oorsprong
19-03-17 oranje 2 jongens U Oranje 2 - Afdeling 102 - Periode 1 - TV Tachys
26-03-17 oranje 2 jongens T Oranje 2 - Afdeling 102 - Periode 1 - De Oorsprong
26-03-17 rood 2 gemengd U Rood 2 - Afdeling 63 - Periode 1 - L.T.C. Grootven
02-04-17 oranje 2 jongens U Oranje 2 - Afdeling 102 - Periode 1 - Rapiditas
02-04-17 rood 2 gemengd U Rood 2 - Afdeling 63 - Periode 1 - De Wiekslag
07-04-17 vrijdag dames 1 T De Oorsprong 1 - Keltenwoud 3
07-04-17 vrijdag gemengd 2 T De Oorsprong 2 - S.V. Ooij Tennis 1
07-04-17 vrijdag gemengd 1 U T.V. De Stuw 2 - De Oorsprong 1
08-04-17 zaterdag gemend 1 U Dicke Rijst 1 - De Oorsprong 1
08-04-17 zaterdag heren 1 U Tachys 2 - De Oorsprong 1
09-04-17 zondag jongens 1 11/17 T De Oorsprong 1 - A.L.T.V. Daisy 1
09-04-17 zondag meisjes 1 11/17 T De Oorsprong 1 - De Haanenbergh 1
09-04-17 zondag groen gemengd 1 T De Oorsprong 1 - LINDENHOLT 1
09-04-17 zondag jongens 2 11/17 U A.L.T.B. 2 - De Oorsprong 2
09-04-17 zondag gemengd 1 U T.C. Duiven 3 - De Oorsprong 1
11-04-17 dinsdag ocht dames 1 U TV PIT 1 - De Oorsprong 1
14-04-17 vrijdag gemengd 1 T De Oorsprong 1 - T.C. Bemmel 1
14-04-17 vrijdag gemengd 2 U Avanti '55 1 - De Oorsprong 2
14-04-17 vrijdag dames 1 U L.T.C. Gendt 1 - De Oorsprong 1
15-04-17 zaterdag heren 1 T De Oorsprong 1 - Weurtse T.C. 1
15-04-17 zaterdag gemend 1 T De Oorsprong 1 - Tega '74 1
16-04-17 oranje 2 jongens U Oranje 2 - Afdeling 102 - Periode 1 - T.V. Lindenholt
16-04-17 rood 2 gemengd U Rood 2 - Afdeling 63 - Periode 1 - T.V. Gennep
17-04-17 zondag gemengd 1 T De Oorsprong 1 - T.C. Lunteren 1
17-04-17 zondag jongens 2 11/17 T De Oorsprong 2 - T.V. Elden 1
17-04-17 zondag groen gemengd 1 U HAANENBERGH 1 - De Oorsprong 1
17-04-17 zondag jongens 1 11/17 U L.T.C. Zutphen 1 - De Oorsprong 1
17-04-17 zondag meisjes 1 11/17 U Tennisvereniging Malden 1 - De Oorsprong 1
18-04-17 dinsdag ocht dames 1 T De Oorsprong 1 - T.V.H.A. 1
21-04-17 vrijdag dames 1 T De Oorsprong 1 - T.V. Berg en Dal 2
21-04-17 vrijdag gemengd 2 T De Oorsprong 2 - De Wiekslag 2
21-04-17 vrijdag gemengd 1 U T.C. de Linden 1 - De Oorsprong 1
29-04-17 zaterdag heren 1 U Rapiditas 4 - De Oorsprong 1
29-04-17 zaterdag gemend 1 U T.V. De Bree 1 - De Oorsprong 1
30-04-17 zondag jongens 1 11/17 T De Oorsprong 1 - V.L.T.C. - Varsseveld 1
30-04-17 zondag meisjes 1 11/17 T De Oorsprong 1 - T.V. Elden 1
30-04-17 zondag groen gemengd 1 T De Oorsprong 1 - LINDEN 1
30-04-17 zondag gemengd 1 U NSLTC Slow 9 - De Oorsprong 1
30-04-17 zondag jongens 2 11/17 U T.V. Beekhuizen 2 - De Oorsprong 2
02-05-17 dinsdag ocht dames 1 U T.V. Lindenholt 2 - De Oorsprong 1
05-05-17 vrijdag gemengd 1 T De Oorsprong 1 - A.T.C. De Groene Kamer 1
05-05-17 vrijdag dames 1 U Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1 - De Oorsprong 1
05-05-17 vrijdag gemengd 2 U Tennisvereniging Malden 4 - De Oorsprong 2
06-05-17 zaterdag heren 1 T De Oorsprong 1 - Avanti '55 2
06-05-17 zaterdag gemend 1 T De Oorsprong 1 - T.C. Teskwik 1
07-05-17 zondag gemengd 1 T De Oorsprong 1 - T.V. Elden 1
07-05-17 zondag jongens 2 11/17 T De Oorsprong 2 - Lentse L.T.V. 1
07-05-17 zondag meisjes 1 11/17 U T.C. de Linden 2 - De Oorsprong 1
07-05-17 zondag jongens 1 11/17 U T.C. Zuid 1 - De Oorsprong 1
07-05-17 zondag groen gemengd 1 U Tachys 1 - De Oorsprong 1
09-05-17 dinsdag ocht dames 1 T De Oorsprong 1 - T.C. Swift 1
12-05-17 vrijdag gemengd 1 T De Oorsprong 1 - E.T.V. De Helster 4
12-05-17 vrijdag dames 1 U T.V. DUNO 1 - De Oorsprong 1
12-05-17 vrijdag gemengd 2 U TV PIT 4 - De Oorsprong 2
13-05-17 zaterdag heren 1 T De Oorsprong 1 - TC Nijmegen-Quick 3
13-05-17 zaterdag gemend 1 T De Oorsprong 1 - T.V.H.A. 1
14-05-17 zondag meisjes 1 11/17 T De Oorsprong 1 - Thos 1
14-05-17 zondag jongens 2 11/17 T De Oorsprong 2 - T.V. De Hoogkamp 1
14-05-17 zondag jongens 1 11/17 U A.L.T.B. 1 - De Oorsprong 1
14-05-17 zondag groen gemengd 1 U GROOTVEN 1 - De Oorsprong 1
14-05-17 zondag gemengd 1 U T.V. Malburgen 1 - De Oorsprong 1
16-05-17 dinsdag ocht dames 1 T De Oorsprong 1 - LTC De Gelenberg 1
19-05-17 vrijdag dames 1 T De Oorsprong 1 - Avanti '55 1
19-05-17 vrijdag gemengd 2 T De Oorsprong 2 - Union Lawn Tennis 1
19-05-17 vrijdag gemengd 1 U Lentse L.T.V. 1 - De Oorsprong 1
20-05-17 zaterdag gemend 1 U T.V. De Hoge Wick 1 - De Oorsprong 1
20-05-17 zaterdag heren 1 U T.V. Groesbeek 2 - De Oorsprong 1
21-05-17 zondag jongens 1 11/17 T De Oorsprong 1 - TV Trifora 1
21-05-17 zondag groen gemengd 1 T De Oorsprong 1 - DE MILSBEEK 2
21-05-17 zondag gemengd 1 T De Oorsprong 1 - NSLTC Slow 8
21-05-17 zondag meisjes 1 11/17 U O.T.V. 2 - De Oorsprong 1
21-05-17 zondag jongens 2 11/17 U T.C. Zuid 2 - De Oorsprong 2
23-05-17 dinsdag ocht dames 1 U L.T.C. Harten 2 - De Oorsprong 1
26-05-17 vrijdag dames 1 T De Oorsprong 1 - T.C. Rhenen 1
26-05-17 vrijdag gemengd 2 T De Oorsprong 2 - TV Malden5
26-05-17 vrijdag gemengd 1 U T.V. Otterlo 2 - De Oorsprong 1
27-05-17 zaterdag gemend 1 U TC De Kouwenaar 1 - De Oorsprong 1
27-05-17 zaterdag heren 1 U TV Malden 2 - De Oorsprong 1
28-05-17 zondag jongens 1 11/17 T De Oorsprong 1 - E.T.V. De Helster 2
28-05-17 zondag meisjes 1 11/17 T De Oorsprong 1 - Rapiditas 1
28-05-17 zondag groen gemengd 1 T De Oorsprong 1 - THOS 1
28-05-17 zondag jongens 2 11/17 U O.T.V. 1 - De Oorsprong 2
28-05-17 zondag gemengd 1 U T.V. Huissen 2 - De Oorsprong 1
30-05-17 dinsdag ocht dames 1 T De Oorsprong 1 - T.V. Brakkenstein 2
11-06-17 oranje 2 jongens T Oranje 2 - Afdeling 342 - Periode 2 - De Oorsprong
11-06-17 rood 2 gemengd U Rood 2 - Afdeling 161 - Periode 2 - T.V. Afferden
18-06-17 rood 2 gemengd T Rood 2 - Afdeling 161 - Periode 2 - De Oorsprong
18-06-17 oranje 2 jongens U Oranje 2 - Afdeling 342 - Periode 2 - De Wiekslag
25-06-17 oranje 2 jongens U Oranje 2 - Afdeling 342 - Periode 2 - TV Malden
25-06-17 rood 2 gemengd U Rood 2 - Afdeling 161 - Periode 2 - T.V. Gennep

Dit jaar doen we als Oorsprong mee met de jeugd winterhard(t)competitie. Die wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en dit jaar ook op ons park gespeeld. 

Jeugdleden van verenigingen uit de regio Nijmegen kunnen inschrijven in de (geel)categorieën van 11 t/m 14 jaar of  11 t/m 18 jaar enkel en dubbel.

De informatie op een rijtje :


¨ Leeftijdscategorieën 11 t/m 14 en 11 t/m 18 jaar

¨ Indeling op sterkte, maar uitslagen tellen niet officieel mee voor de rating.

¨ Deelname kost €4,00 per categorie

¨ Je mag inschrijven met iemand van een andere vereniging

¨ Wedstrijden duren een uur, waardoor je precies weet hoe laat je  begint en hoe laat je klaar bent op een dag.

¨ Wedstrijden worden van 10:00-15:00 uur gespeeld op 27 november, 18 december, 22 januari en 5 en 19 februari.

¨ Waar? Bij tv Malden, Tachys, Avanti en de Oorsprong

¨ INSCHRIJVEN KAN T/M 13 NOVEMBER op toernooi.nl

¨ Vragen? Mail naar winterhardtjeugd@hotmail.com of bel naar Eline (06-22352497) 

 
 

 

 


Door op het team te klikken, kom je op de uitslagen/standen pagina van de KNLTB

Oorsprong 1, J11-14,  2e klasse
Peters, Mees
van Lanschot, Maes
Loorbach, Lucas
de Wit, Durk
Lev Windhorst 
Boelen, Mees
van Wuyckhuise, Rens
Oorsprong 1, J11-17, 3e klasse
Linssen, Stijn
Zippelius, Misja
Stins, Bram
Stins, Luuk
Oorsprong 2, J11-17, 3e klasse
Visch ,Maurits
Verriet, Melvin
Windhorst, Sam
van Dijck, Raffa
Oorsprong 3, J11-17, 3e klasse
Slot, Sebastiaan
Bender, Niels
de Groot, Daan
Kunst, Wouter
Meisjes Oorsprong 1, 3e klasse
Peters, Fleur
Vandeginste, Laura
Meijer, Lisa
Hermans, Pauline
Groot, Floor Sofie
Meisjes Oorsprong 2, 3e klasse
de Nooij, Meike
de Nooij, Julie
de Groot, Roos
Kamps, Demi
Sillessen, Nubia

         Primera Beek-Ubbergen     Schildersbedrijf Lex ten Westeneind              

                                       Meijer Assurantiën Beek-Ubbergen              Rabobank Nijmegen