Competities Jeugd

 KALENDER ORANJE ROOD COMPETITIE 

KALENDER GROENE COMPETITIE

rood 2 afd 44 en 132 oranje afd 121 en 326 oranje2 afd 122 en 327  Groen 2 - Afd 076
Jongens Jongens Jongens:  
Felet, Quinten Annink, Tobias Jendis, Kjell  
Geurts, Samuel Arns, Rumo Looman, Gijs  
Hoogendijk, Pepijn Hoogendijk, Floris Nap, Mathijs  
Keijser, Olivier Milne, Daniel Meisjes:  
Lamers, Ruben Spaanderman, Melle Heumen, Sem van  
Slot, Daaf Vermeulen, Bart Naaldenberg, Lusie  
Timmerman, Lea  
COMPETITIE SCHEMA 2018 
(de uitwedstrijden van de worldtour zijn te vinden bij tabblad teamindeling competitie)
Tijdstip Schema Thuis - Uit
ma2-4-2018 worldtour rood thuis oorsprong oorsprong - andere verenigingen
zo 8-4-2018 Groen 2 - Afdeling 076 DE OORSPRONG 1 - HOGE WICK 1
zo 8-4-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse DE OORSPRONG 1 - VORMER 1
zo 8-4-2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  DE OORSPRONG 1 - LENT 1
zo 8-4-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  DE WIEKSLAG 1 - DE OORSPRONG 2    11:00
zo 15-4-2018    Groen 2 - Afdeling 076 LENT 1 - DE OORSPRONG 1
zo 15-4-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  DE OORSPRONG 2 - TACHYS 1
zo 15-4-2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  GROESBEEK 1 - DE OORSPRONG 1 10:00
zo 15-4-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse  RHENEN 1 - DE OORSPRONG 1 13:00
zo 22-4-2018 Groen 2 - Afdeling 076 DE OORSPRONG 1 - BERG EN DAL 1
zo 22-4-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse  DE OORSPRONG 1 - DE HELSTER 1
zo 22-4-2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  DE OORSPRONG 1 - ELDEN 1
zo 22-4-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse MALDEN 1 - DE OORSPRONG 2 10:00
zo 6-5-2018 Groen 2 - Afdeling 076 GENDT 1 - DE OORSPRONG 1
zo 6-5-2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  RAPIDITAS 1 - DE OORSPRONG 1
zo 6-5-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  DE OORSPRONG 2 - RAPIDITAS 3
zo 6-5-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse  THOS 1 - DE OORSPRONG 1 10:00
zo 13-5-2018 Groen 2 - Afdeling 076 BEMMEL 1 - DE OORSPRONG 1
zo 13-5-2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  DE OORSPRONG 1 - BEMMEL 1
zo 13-5-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse  GENNEP 2 - DE OORSPRONG 2 10:00
zo 13-5-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse GELDERMALSEN 1 - DE OORSPRONG 1 10:15
zo 27-5-2018 Groen 2 - Afdeling 076 DE OORSPRONG 1 - RAPIDITAS 1
zo 27-5-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse DE OORSPRONG 1 - DE HOGE WICK 1
zo 27-5-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse DE OORSPRONG 2 - VORMER 3
zo 27-5-2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse DOORNENBURG 1 - DE OORSPRONG 1 13:30
zo 3-6-2018 Groen 2 - Afdeling 076 DE OORSPRONG 1 - TACHYS 1
zo 3-6-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse RAPIDITAS 1 - DE OORSPRONG 1
zo 3-6-2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse DE OORSPRONG 2 - THOS 2
zo 3-6-2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse MALDEN 1 - DE OORSPRONG 1 10:00
zo 10-6-2018 worldtour oranje thuis oorsprong oorsprong - andere verenigingen
zo 17-6-2018 worldtour oranje thuis oorsprong oorsprong - andere verenigingen
zo 24-6-2018 worldtour rood thuis oorsprong oorsprong - andere verenigingen

Dit jaar doen we als Oorsprong mee met de jeugd winterhard(t)competitie. Die wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en dit jaar ook op ons park gespeeld. 

Jeugdleden van verenigingen uit de regio Nijmegen kunnen inschrijven in de (geel)categorieën van 11 t/m 14 jaar of  11 t/m 18 jaar enkel en dubbel.

De informatie op een rijtje :


¨ Leeftijdscategorieën 11 t/m 14 en 11 t/m 18 jaar

¨ Indeling op sterkte, maar uitslagen tellen niet officieel mee voor de rating.

¨ Deelname kost €4,00 per categorie

¨ Je mag inschrijven met iemand van een andere vereniging

¨ Wedstrijden duren een uur, waardoor je precies weet hoe laat je  begint en hoe laat je klaar bent op een dag.

¨ Wedstrijden worden van 10:00-15:00 uur gespeeld op 27 november, 18 december, 22 januari en 5 en 19 februari.

¨ Waar? Bij tv Malden, Tachys, Avanti en de Oorsprong

¨ INSCHRIJVEN KAN T/M 13 NOVEMBER op toernooi.nl

¨ Vragen? Mail naar winterhardtjeugd@hotmail.com of bel naar Eline (06-22352497) 

 
 

 

 


Door op het team te klikken, kom je op de uitslagen/standen pagina van de KNLTB

Oorsprong 1, J11-14,  2e klasse
Peters, Mees
van Lanschot, Maes
Loorbach, Lucas
de Wit, Durk
Lev Windhorst 
Boelen, Mees
van Wuyckhuise, Rens
Oorsprong 1, J11-17, 3e klasse
Linssen, Stijn
Zippelius, Misja
Stins, Bram
Stins, Luuk
Oorsprong 2, J11-17, 3e klasse
Visch ,Maurits
Verriet, Melvin
Windhorst, Sam
van Dijck, Raffa
Oorsprong 3, J11-17, 3e klasse
Slot, Sebastiaan
Bender, Niels
de Groot, Daan
Kunst, Wouter
Meisjes Oorsprong 1, 3e klasse
Peters, Fleur
Vandeginste, Laura
Meijer, Lisa
Hermans, Pauline
Groot, Floor Sofie
Meisjes Oorsprong 2, 3e klasse
de Nooij, Meike
de Nooij, Julie
de Groot, Roos
Kamps, Demi
Sillessen, Nubia

            Primera Beek-UbbergenMeijer Assurantiën Beek-Ubbergen