COMPETITIE SCHEMA 2018
Tijdstip - Uit Schema Thuis
ma2-4-2018     oorsprong - andere verenigingen worldtour rood thuis oorsprong
vr 6-4-2018 BERG EN DAL 3 - DE OORSPRONG 1 19:00      Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10
vr 6-4-2018 VORMER 1 - DE OORSPRONG 2 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12
vr 6-4-2018 DE OORSPRONG 1 - MALDEN 1 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
vr 6-4-2018 DE OORSPRONG 3 - NVLTB 5 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14
za 7-4-2018 DE HAANENBERGH 1 - DE OORSPRONG 2 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 15
za 7-4-2018 TACHYS 3 - DE OORSPRONG 1 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 16
za 7-4-2018 VORMER 6 - DE OORSPRONG 3 11:00 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14
za 7-4-2018 DE KOUWENAAR 1 - DE OORSPRONG 1 13:00 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
zo 8-4-2018 DE OORSPRONG 1 - HOGE WICK 1 Groen 2 - Afdeling 076
zo 8-4-2018 HOOGLANDERVEEN 1 - DE OORSPRONG 1 Gemengd Zondag – 6e klasse – Afdeling 12
zo 8-4-2018 DE OORSPRONG 1 - VORMER 1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14
zo 8-4-2018 DE OORSPRONG 1 - LENT 1 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
zo 8-4-2018 DE WIEKSLAG 1 - DE OORSPRONG 2 11:00 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 26
di 10-4-2018 GROOTVEN 1 - DE OORSPRONG 1 10:00 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 4
vr 13-4-2018 DE OORSPRONG 1 - GENDT 1 19:00 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10
vr 13-4-2018 DE OORSPRONG 2 - TV PIT 2 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12
vr 13-4-2018 TV PIT 4 - DE OORSPRONG 1 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
vr 13-4-2018 DE HOGE WICK 2 - DE OORSPRONG 3 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14
za 14-4-2018 DE OORSPRONG 3 - DE GROENE KAMER 1 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14
za 14-4-2018 DE OORSPRONG 2 - BEMMEL 3 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 15
za 14-4-2018 DE OORSPRONG 1 - PRESIKHAAF 2 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 16
za 14-4-2018 DE OORSPRONG 1 - APPAL 1 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
zo 15-4-2018 LENT 1 - DE OORSPRONG 1 Groen 2 - Afdeling 076
zo 15-4-2018 DE OORSPRONG 1 - DE HELSTER 4 Gemengd Zondag – 6e klasse – Afdeling 12
zo 15-4-2018 DE OORSPRONG 2 - TACHYS 1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 26
zo 15-4-2018 GROESBEEK 1 - DE OORSPRONG 1 10:00 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
zo 15-4-2018 RHENEN 1 - DE OORSPRONG 1 13:00 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14
di 17-4-2018 DE OORSPRONG 1 - HERVELD 1 10:00 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 4
vr 20-4-2018 VIJVERBERG 2 - DE OORSPRONG 1 19:00 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10
vr 20-4-2018 DE HELSTER 4 - DE OORSPRONG 2 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12
vr 20-4-2018 DE OORSPRONG 1 - DE HELSTER 2 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
vr 20-4-2018 DE OORSPRONG 3 - DE HELSTER 8 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14
za 21-4-2018 ALTB 7 - DE OORSPRONG 2 09:30 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 15
za 21-4-2018 GROESBEEK 2 - DE OORSPRONG 3 11:00 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14
za 21-4-2018 TESKWIK 1 - DE OORSPRONG 1 13:30 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
za 21-4-2018 VORMER 5 - DE OORSPRONG 1 14:00 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 16
zo 22-4-2018 DE OORSPRONG 1 - BERG EN DAL 1 Groen 2 - Afdeling 076
zo 22-4-2018 DE OORSPRONG 1 - DE HELSTER 1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14
zo 22-4-2018 DE OORSPRONG 1 - ELDEN 1 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
zo 22-4-2018 'T SCHILT 1 - DE OORSPRONG 1 10:00 Gemengd Zondag – 6e klasse – Afdeling 12
zo 22-4-2018 MALDEN 1 - DE OORSPRONG 2 10:00 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 26
di 24-4-2018 HARTEN 2 - DE OORSPRONG 1 10:00 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 4
za 5-5-2018 DE OORSPRONG 3 - RAPIDITAS 7 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14
za 5-5-2018 DE OORSPRONG 2 - GROESBEEK 3 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 15
za 5-5-2018 DE OORSPRONG 1 - DUIVEN 4 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 16
za 5-5-2018 DE OORSPRONG 1 - VORMER 1 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
zo 6-5-2018 GENDT 1 - DE OORSPRONG 1 Groen 2 - Afdeling 076
zo 6-5-2018 DE OORSPRONG 1 - ELDEN 1 Gemengd Zondag – 6e klasse – Afdeling 12
zo 6-5-2018 RAPIDITAS 1 - DE OORSPRONG 1 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
zo 6-5-2018 DE OORSPRONG 2 - RAPIDITAS 3 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 26
zo 6-5-2018 THOS 1 - DE OORSPRONG 1 10:00 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14
di 8-5-2018 DE OORSPRONG 1 - DE HOGE WICK 1 10:00 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 4
vr 11-5-2018 DE OORSPRONG 1 - ELDEN 1 19:00 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10
vr 11-5-2018 DE OORSPRONG 2 - LENT 1 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12
vr 11-5-2018 DE STUW 2 - DE OORSPRONG 1 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
vr 11-5-2018 DE GROENE KAMER 2 - DE OORSPRONG 3 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14
za 12-5-2018 TACHYS 4 - DE OORSPRONG 3 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14
za 12-5-2018 LOBITH 1 - DE OORSPRONG 1 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 16
za 12-5-2018 DE BREE 1 - DE OORSPRONG 1 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
za 12-5-2018 OOIJ 1 - DE OORSPRONG 2 13:00 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 15
zo 13-5-2018 BEMMEL 1 - DE OORSPRONG 1 Groen 2 - Afdeling 076
zo 13-5-2018 DE OORSPRONG 1 - DUIVEN 2 Gemengd Zondag – 6e klasse – Afdeling 12
zo 13-5-2018 DE OORSPRONG 1 - BEMMEL 1 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
zo 13-5-2018 GENNEP 2 - DE OORSPRONG 2 10:00 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 26
zo 13-5-2018 GELDERMALSEN 1 - DE OORSPRONG 1 10:15 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14
di 15-5-2018 COLUMBAE 3 - DE OORSPRONG 1 10:00 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 4
vr 18-5-2018 TV PIT 3 - DE OORSPRONG 2 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12
vr 18-5-2018 DE OORSPRONG 1 - DE HAANENBERGH 4 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
vr 18-5-2018 DE OORSPRONG 3 - MALDEN 6 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14
di 22-5-2018 DE OORSPRONG 1 - KELTENWOUD 3 10:00 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 4
vr 25-5-2018 VALBURG 1 - DE OORSPRONG 1 19:00 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10
vr 25-5-2018 DE OORSPRONG 2 - MALDEN 2 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12
vr 25-5-2018 VORMER 2 - DE OORSPRONG 1 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
vr 25-5-2018 OTV 2 - DE OORSPRONG 3 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14
za 26-5-2018 DE OORSPRONG 3 - DOORNENBURG 2 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14
za 26-5-2018 DE OORSPRONG 2 - OTV 4 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 15
za 26-5-2018 DE OORSPRONG 1 - RAPIDITAS 6 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 16
za 26-5-2018 DE OORSPRONG 1 - LUDENTI 1 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
zo 27-5-2018 DE OORSPRONG 1 - RAPIDITAS 1 Groen 2 - Afdeling 076
zo 27-5-2018 DE OORSPRONG 1 - DE HOGE WICK 1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14
zo 27-5-2018 DE OORSPRONG 2 - VORMER 3 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 26
zo 27-5-2018 NIJMEGEN-QUICK 1 - DE OORSPRONG 1 11:00 Gemengd Zondag – 6e klasse – Afdeling 12
zo 27-5-2018 DOORNENBURG 1 - DE OORSPRONG 1 13:30 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
di 29-5-2018 DE OORSPRONG 1 - DE GELENBERG 1 10:00 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 4
vr 1-6-2018 DE OORSPRONG 1 - LOBITH 1 19:00 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 10
vr 1-6-2018 DE OORSPRONG 2 - DE LINDEN 1 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12
vr 1-6-2018 DE LINDEN 2 - DE OORSPRONG 1 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
vr 1-6-2018 DE STUW 3 - DE OORSPRONG 3 19:00 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14
za 2-6-2018 DE OORSPRONG 3 - OTV 5 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 14
za 2-6-2018 DE OORSPRONG 2 - DE HOGE WICK 4 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 15
za 2-6-2018 DE OORSPRONG 1 - LENT 6 Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 16
za 2-6-2018 DE OORSPRONG 1 - DICKE RIJST 1 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
zo 3-6-2018 DE OORSPRONG 1 - TACHYS 1 Groen 2 - Afdeling 076
zo 3-6-2018 DE OORSPRONG 1 - DE KERSENPLUKKERS 1 Gemengd Zondag – 6e klasse – Afdeling 12
zo 3-6-2018 RAPIDITAS 1 - DE OORSPRONG 1 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 14
zo 3-6-2018 DE OORSPRONG 2 - THOS 2 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 26
zo 3-6-2018 MALDEN 1 - DE OORSPRONG 1 10:00 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 20
zo 10-6-2018 oorsprong - andere verenigingen worldtour oranje thuis oorsprong
zo 17-6-2018 oorsprong - andere verenigingen worldtour oranje thuis oorsprong
zo 24-6-2018 oorsprong - andere verenigingen worldtour rood thuis oorsprong

KLIK HIER VOOR DE KNLTB WEDSTRIJDEN/ UITSLAGEN PAGINA 


Dinsdag ochtend 1 team Vrijdag Avond 4 teams  Zaterdag 4 teams Zondag 1 team
Dames dubbel 17+ 3e klasse Dames dubbel 35+ 3e klasse  Heren 4e klasse Gemengd 6e klasse
Jony Kersten Karin Steenbrink  Casper Vannisselroy Niels Bender
Adrienne Toonen Marieke van Kan  Michiel van Megen Maarten de Haas
Irma Noij Wilma Maas  Theo Coops Eva Joosten
Dominique Leenders-le Can Ans Kieskamp  Gert Visch Sannah Tansgelder
Marian van Fulpen Pauline Awater  Harold Janssen Meike de Nooy
Anita van den Schaaf  Koen van Dijck Roos de Groot
 Yvo Wijlhuizen
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse
Christ Leijten  Heren 4e klasse
Martin Bosch  Tim Rutjes
Franc Verdiesen  Rolf Lamers
Patrick Dori  Rodney Cobussen
Maartje Hoge-Verdiesen  Youri Bekers
Jutta Freund  Toon van de Boogaard
Beate de Haard
Liesbeth van den Hof-Dijkhuizen   Heren 4e klasse
 Alexander Elfrink
Gemengd dubbel 3e klasse  Jordi Leenders
Anneke Knippen  Thomas Massee
Claudia Pruyn  Charlie van der Velden
Petra Hellenbrand
Esther Hoogenkamp  Gemengd dub 2e klasse
Hans van Dijck  Erik Smits
Norman Hooghof  Sabine Craenmehr
 Barbara Zippelius
Gemengd dubbel 4e klasse  Leonie Kersten
Jose Engelaar
Theo Flemming
Els van Ruitenbeek
Gerard van der Pluijm


Deze winteractiviteit wordt gespeeld bij de volgende tennisverenigingen: Lindenholt, Tachys, Union, De Oorsprong, Berg en Dal, Quick, Avanti, Lent en Slow.  Spelers van Weurt kunnen dit jaar ook deelnemen. Veel variatie in verenigingen, banen en tegenspelers is gegarandeerd!

Het is een toernooi voor senioren. De speeldagen zijn zaterdag en zondag overdag en de speelperiode is 4-11-2017 t/m 4-03-2018.Een wedstrijd bestaat uit twee dubbelpartijen van elk 40 minuten, met vooraf een inspeeltijd van 10 minuten. 

Meer informatie te verkrijgen bij Els Sonnemans: 06-12223250

www.toernooi.nl

 

            Primera Beek-UbbergenMeijer Assurantiën Beek-Ubbergen                          





   

Competities KNLTB

Als lid van TV De Oorsprong kun je deelnemen aan drie soorten competities: