November 2019
Vrijdag 22 november
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 29 november
20:00 – 23:00

Racketavond

December 2019
Zondag 1 december
10:00 – 16:00

Winterhard(t) competitie 5 banen

Vrijdag 6 december
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 13 december
20:00 – 23:00

Klaverjassen

20:00 – 23:00

Racketavond

Woensdag 18 december
19:00 – 22:00

Tennisclinic senioren

De jeugd heeft al vele clinics gevolgd. Nu is het de beurt aan de senioren. Een leuke tennisclinic gegeven door Yannick, Alexander en Hans. Meer info volgt.

Vrijdag 20 december
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 22 december
10:00 – 14:30

Winterhard(t) competitie 5 banen

Vrijdag 27 december
20:00 – 23:00

Racketavond

Januari 2020
Vrijdag 3 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 10 januari
20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 17 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 19 januari
09:00 – 10:30

Voetenwerktraining 2 BadBeek

Maandag 20 januari
20:00 – 22:00

Algemene Leden Vergadering

Clubhuis

De jaarlijkse ALV waar alle belangrijke clubaangelegenheden besproken worden. Laat je stem horen op de algemene ledenvergadering.

20:00 – 22:30

Algemene Ledenvergadering

Vrijdag 24 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 26 januari
10:00 – 14:30

Winterhard(t)

Vrijdag 31 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Februari 2020
Vrijdag 7 februari
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 14 februari
20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 16 februari
10:00 – 14:30

Winterhard(t)

Vrijdag 21 februari
20:00 – 23:00

Racketavond

20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 28 februari
20:00 – 23:00

Racketavond

Maart 2020
Vrijdag 6 maart
20:00 – 23:00

Racketavond

20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 13 maart
20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 20 maart
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 27 maart
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 29 maart

Rode en Oranje competitie

April 2020
Vrijdag 3 april
20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 4 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 5 april

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Vrijdag 10 april
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 11 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Maandag 13 april

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Groene competitie

Vrijdag 17 april
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 18 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 19 april

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Groene competitie

Vrijdag 24 april
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 25 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 26 april

Inhaal Groene competitie o.v.b.

Inhaal Rode en Oranje competitie o.v.b

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Mei 2020
Vrijdag 1 mei
20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 2 mei
13:00 – 18:00

Inhaal Zaterdagmiddag competitie o.v.b.

Zondag 3 mei

Inhaal competitie jeugd o.v.b

Inhaal Groene competitie o.v.b.

Inhaal Rode en Oranje competitie o.v.b

Vrijdag 8 mei
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

Zaterdag 9 mei
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 10 mei
09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Groene competitie

Vrijdag 15 mei
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 16 mei
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 17 mei

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Groene competitie

Donderdag 21 mei

Inhaal competitie jeugd o.v.b

Inhaal Groene competitie o.v.b.

Inhaal Rode en Oranje competitie o.v.b

13:00 – 18:00

Inhaal Zaterdagmiddag competitie o.v.b.

19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b

Vrijdag 22 mei
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 23 mei
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 24 mei

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

competitie jeugd 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Groene competitie

Vrijdag 29 mei
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 30 mei
13:00 – 18:00

Inhaal Zaterdagmiddag competitie o.v.b.

Juni 2020
Maandag 1 juni

Inhaal jeugdcompetitie o.v.b

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Groene competitie

Vrijdag 5 juni
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 7 juni

Rode en Oranje competitie

Vrijdag 12 juni
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 19 juni
20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 20 juni

Inhaal Groene competitie o.v.b.

Inhaal Rode en Oranje competitie o.v.b

Vrijdag 26 juni
20:00 – 23:00

Racketavond

Juli 2020
Vrijdag 3 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 10 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 17 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 24 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 31 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Augustus 2020
Vrijdag 7 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 14 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 21 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 28 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

September 2020
Vrijdag 4 september
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 6 september

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Groene competitie

Vrijdag 11 september
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

Zondag 13 september

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Groene competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Vrijdag 18 september
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 20 september

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Groene competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Vrijdag 25 september
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 27 september

Rode en Oranje competitie

09:00 – 15:00

Groene competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Oktober 2020
Vrijdag 2 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 4 oktober
09:00 – 15:00

Groene competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Vrijdag 9 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

Zondag 11 oktober
09:00 – 15:00

Groene competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Vrijdag 16 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 18 oktober
09:00 – 15:00

Groene competitie

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Vrijdag 23 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 25 oktober
09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

Vrijdag 30 oktober
19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b

20:00 – 23:00

Racketavond

November 2020
Zondag 1 november

Inhaal Groene competitie o.v.b

09:00 – 15:00

Inhaal Competitie jeugd 10/14 en 11/17 o.v.b

Vrijdag 6 november
19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b.

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 8 november

Inhaal Groene competitie o.v.b

09:00 – 15:00

Inhaal Competitie jeugd 10/14 en 11/17 o.v.b

Vrijdag 13 november
19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b.

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 15 november

Inhaal Groene competitie o.v.b

09:00 – 15:00

Inhaal Competitie jeugd 10/14 en 11/17 o.v.b

December 2020
Vrijdag 11 december
20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)