Januari 2020
Vrijdag 31 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Februari 2020
Zondag 2 februari
10:00 – 14:00

Stamppot toernooi

Vrijdag 7 februari
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 9 februari
09:00 – 10:30

Conditietraining 2 BadBeek

Vrijdag 14 februari
20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 16 februari
09:00 – 10:00

Competitie training 1 Alexander en Yannick

10:00 – 14:30

Winterhard(t)

Vrijdag 21 februari
20:00 – 23:00

Racketavond

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 23 februari
09:00 – 10:30

Matchtraining 1 Alexander en Yannick

Vrijdag 28 februari
20:00 – 23:00

Racketavond

Maart 2020
Vrijdag 6 maart
09:00 – 15:00

NL DOET (o.v.b.)

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 7 maart
09:00 – 16:00

NL DOET

De jaarlijkse dag om het clubhuis en het park klaar te maken voor het nieuwe seizoen. Kom allemaal helpen om dit voor elkaar te krijgen. Voor een heerlijke lunch wordt gezorgd. Dit jaar willen we mn de borders en het groen rondom de banen aanpakken. Heb je geen groene vingers, niet getreurd, er is altijd iets te doen.

Zondag 8 maart
09:00 – 10:00

Competitietraining 2 Alexander & Yannick

Vrijdag 13 maart
20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Pasjesavond

Dit jaar geen nieuwe KNLTB passen, maar wel een gezellige start van het tennisseizoen. De racketavonden zijn zeer geslaagde tennisavonden voor nieuwe leden, ervaren leden, herintredende leden en iedereen die even de week van zich af wilt slaan. Gezelligheid gegarandeerd!

Zaterdag 14 maart
09:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Zondag 15 maart
09:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Maandag 16 maart
17:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Dinsdag 17 maart
17:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Woensdag 18 maart
17:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Donderdag 19 maart
17:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Vrijdag 20 maart
17:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Zaterdag 21 maart
09:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

Zondag 22 maart
09:00 – 23:00

Oorsprong Open Dubbeltoernooi

Alle banen bezet.

09:00 – 10:00

Match training 2 Alexander & Yannick

Vrijdag 27 maart
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 29 maart

Beachtennis jeugd

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

09:30 – 11:00

Competitie training 3 Alexander & Yannick

13:00 – 15:00

OPEN DAG

Maandag 30 maart
09:00 – 14:00

schooltennis

Introductielessen voor de schoolgaande jeugd van de Biezenkamp. Alle banen zullen beste zijn.

April 2020
Vrijdag 3 april
20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 4 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 5 april
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Maandag 6 april
09:00 – 14:00

schooltennis

Introductielessen voor de schoolgaande jeugd van de Biezenkamp. Alle banen zullen bezet zijn.

Vrijdag 10 april
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 11 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Maandag 13 april
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Vrijdag 17 april
09:00 – 14:00

Koningsspelen

Sportdag van de basisscholen. Zij maken deze dag gebruik van onze banen en clubhuis.

10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 18 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 19 april
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Vrijdag 24 april
10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 25 april
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 26 april

Inhaal Jeugdcompetitie GROEN o.v.b.

Inhaal Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE o.v.b

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

Woensdag 29 april
09:30 – 11:00

Competitietraining 4 Alexander & Yannick

Mei 2020
Vrijdag 1 mei
10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 2 mei
13:00 – 18:00

Inhaal Zaterdagmiddag competitie o.v.b.

Zondag 3 mei

Inhaal competitie jeugd o.v.b

Inhaal Jeugdcompetitie GROEN o.v.b.

Inhaal Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE o.v.b

Dinsdag 5 mei
10:00 – 14:00

SPORT 4 FUN

Sportdag in de vakantie voor de jeugd van Beek, Ooij en Berg en Dal.

Vrijdag 8 mei
10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

Zaterdag 9 mei
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 10 mei
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

Woensdag 13 mei
19:00 – 23:00

Zomeravond competitie

Vrijdag 15 mei
10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 16 mei
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 17 mei
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Woensdag 20 mei
19:00 – 23:00

Zomeravond competitie

Donderdag 21 mei

Inhaal competitie jeugd o.v.b

Inhaal Jeugdcompetitie GROEN o.v.b.

Inhaal Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE o.v.b

13:00 – 18:00

Inhaal Zaterdagmiddag competitie o.v.b.

19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b

Vrijdag 22 mei
10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 23 mei
13:00 – 18:00

Zaterdagmiddag competitie

Zondag 24 mei
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Woensdag 27 mei
19:00 – 23:00

Zomeravond competitie

Vrijdag 29 mei
10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 30 mei
13:00 – 18:00

Inhaal Zaterdagmiddag competitie o.v.b.

Juni 2020
Maandag 1 juni

Inhaal jeugdcompetitie o.v.b

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Woensdag 3 juni
19:00 – 23:00

Zomeravond competitie

Vrijdag 5 juni
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 7 juni
09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

09:30 – 11:00

Clinic 4 Alexander & Yannick

Woensdag 10 juni
19:00 – 23:00

Zomeravond competitie

Vrijdag 12 juni
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 14 juni

Paddel & Disco jeugd

Woensdag 17 juni
19:00 – 23:00

Zomeravond competitie

Vrijdag 19 juni
20:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 20 juni

Inhaal Jeugdcompetitie GROEN o.v.b.

Inhaal Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE o.v.b

09:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Zondag 21 juni
09:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Maandag 22 juni
17:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Dinsdag 23 juni
17:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Woensdag 24 juni
09:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

19:00 – 23:00

Zomeravond competitie

Uitspelen ivm Open Oorsprong zomertoernooi

Donderdag 25 juni
17:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Vrijdag 26 juni
17:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Zaterdag 27 juni
09:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Zondag 28 juni
09:00 – 23:00

Oorsprong Open zomertoernooi

Juli 2020
Vrijdag 3 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 5 juli
09:30 – 11:00

Conditietraining 3 BadBeek

Dinsdag 7 juli
10:00 – 14:00

Heren competitie 55+

Vrijdag 10 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 12 juli
09:30 – 11:00

Voetenwerktraining 3 BadBeek

Vrijdag 17 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 24 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 31 juli
20:00 – 23:00

Racketavond

Augustus 2020
Vrijdag 7 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 14 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 21 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 28 augustus
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 30 augustus
10:00 – 17:00

SUPERMIX toernooi

Jong en Oud strijden samen tegen elkaar. De opening van het jeugdseizoen.

September 2020
Vrijdag 4 september
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 6 september
09:00 – 15:00

Groene competitie

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

13:00 – 16:30

CWZ toernooi

De banen zijn bezet door werknemers uit het CeeWeeZet

Vrijdag 11 september
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

Zondag 13 september
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Vrijdag 18 september
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 20 september
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Vrijdag 25 september
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 27 september
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:00 – 15:00

Competitie jeugd 10/14 en 11/17

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Oktober 2020
Donderdag 1 oktober
10:00 – 16:00

VETERANENDAG 50+ in Groesbeek

Alleen voor mannen.....

Vrijdag 2 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 4 oktober
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

09:30 – 11:30

Jeugdcompetitie ROOD/ORANJE

Vrijdag 9 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

Zondag 11 oktober
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

Vrijdag 16 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 18 oktober
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie GROEN

09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

Vrijdag 23 oktober
19:00 – 23:00

Vrijdagavond competitie

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 25 oktober
09:00 – 15:00

Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17

Vrijdag 30 oktober
19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b

20:00 – 23:00

Racketavond

November 2020
Zondag 1 november

Inhaal Jeugdcompetitie GROEN o.v.b

09:00 – 15:00

Inhaal Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17 o.v.b

09:30 – 11:00

Clinic 1 Alexander & yannick

Maandag 2 november
20:00 – 22:00

Voorzittersoverleg

Vrijdag 6 november
19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b.

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 8 november

Inhaal Jeugdcompetitie GROEN o.v.b

09:00 – 15:00

Inhaal Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17 o.v.b

Vrijdag 13 november
19:00 – 23:00

Inhaal Vrijdagavond competitie o.v.b.

20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 15 november

Inhaal Jeugdcompetitie GROEN o.v.b

09:00 – 15:00

Inhaal Jeugdcompetitie 10/14 en 11/17 o.v.b

09:30 – 11:00

Voetenwerk 1 BadBeek

10:30 – 15:00

Najaars invitatie toernooi

Vrijdag 20 november
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 27 november
20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 29 november
09:30 – 11:00

Conditietraining 1 BadBeek

December 2020
Vrijdag 4 december
20:00 – 23:00

Racketavond

Dinsdag 8 december
10:00 – 15:00

Uitwisseling jeugd met andere clubs

Vrijdag 11 december
20:00

Klaverjassen

Iedere tweede vrijdag in de maand kun je komen klaverjassen. (behalve in juni, juli en augstus)

20:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 13 december
09:30 – 11:00

Clinic 2 Alexander & Yannick

Vrijdag 18 december
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 25 december
20:00 – 23:00

Racketavond

Januari 2021
Vrijdag 1 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 8 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 15 januari
20:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 22 januari
20:00 – 23:00

Racketavond