Zondag Groen

Groen 2 Groen Zondag

2e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 18 oktober
2
DE LINDEN 4
4
DE HAANENBERGH 1
Zondag 13 oktober
5
DE OORSPRONG 1
1
THOS 2
3
GROOTVEN 1
3
VORMER 2
2
BERG EN DAL 2
4
TACHYS 1
Zondag 6 oktober
1
DE HAANENBERGH 1
5
THOS 2
2
DE LINDEN 4
4
DE OORSPRONG 1
4
GROOTVEN 1
2
BERG EN DAL 2
1
VORMER 2
5
TACHYS 1
Zondag 29 september
3
TACHYS 1
3
GROOTVEN 1
6
THOS 2
0
DE LINDEN 4
2
DE OORSPRONG 1
4
DE HAANENBERGH 1
6
BERG EN DAL 2
0
VORMER 2
Zondag 22 september
4
DE HAANENBERGH 1
2
BERG EN DAL 2
2
DE LINDEN 4
4
TACHYS 1
1
GROOTVEN 1
5
THOS 2
1
VORMER 2
5
DE OORSPRONG 1

Wedstrijdschema

Tachys 1
Zondag Groen
Uit
20-10-2019 00:00
Nr. 3112100
Baansoort: Overig
Zondag Groen
T.V. Berg en Dal 2
Thuis
27-10-2019 09:45
Nr. 3153838
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: mailadres: evelynecoopmann@hotmail.com

Poule stand (2e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.THOS 2540122822
2.DE OORSPRONG 1540121921
3.DE HAANENBERGH 15401181218
4.TACHYS 15311171317
5.BERG EN DAL 25113151515
6.GROOTVEN 15122121812
7.DE LINDEN 450149219
8.VORMER 250146246

Spelers (6)