Groen 2 zondag

Groen 2 Groen Zondag

2e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 13 oktober
0
DE OORSPRONG 2
0
DE LINDEN 2
0
DE HOGE WICK 5
0
RAPIDITAS 3
0
VORMER 1
0
EWIJK 1
5
DE OORSPRONG 2
1
DE LINDEN 2
3
MALDEN 3
3
GROESBEEK 1
5
DE HOGE WICK 5
1
RAPIDITAS 3
Zondag 6 oktober
0
DE HOGE WICK 5
0
DE OORSPRONG 2
0
MALDEN 3
0
VORMER 1
0
RAPIDITAS 3
0
DE LINDEN 2
1
MALDEN 3
5
VORMER 1
4
RAPIDITAS 3
2
DE LINDEN 2
0
GROESBEEK 1
6
EWIJK 1
2
DE HOGE WICK 5
4
DE OORSPRONG 2
Zondag 29 september
0
DE OORSPRONG 2
0
RAPIDITAS 3
0
DE LINDEN 2
0
DE HOGE WICK 5
0
EWIJK 1
0
MALDEN 3
4
DE OORSPRONG 2
2
RAPIDITAS 3
5
DE LINDEN 2
1
DE HOGE WICK 5
5
EWIJK 1
1
MALDEN 3
Zondag 22 september
0
DE HOGE WICK 5
0
EWIJK 1
0
MALDEN 3
0
DE LINDEN 2
0
RAPIDITAS 3
0
VORMER 1
2
MALDEN 3
4
DE LINDEN 2
1
RAPIDITAS 3
5
VORMER 1
1
GROESBEEK 1
5
DE OORSPRONG 2
0
DE HOGE WICK 5
6
EWIJK 1

Wedstrijdschema

T.V. Ewijk 1
Groen 2 Team 2
Uit
20-10-2019 00:00
Nr. 3159602
Baansoort: Overig
T.V. Ewijk 1
Groen 2 Team 2
Uit
20-10-2019 09:15
Nr. 3168941
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Er kan alleen met pin betaald worden.
L.T.V. Vormer 1
Groen 2 Team 2
Uit
27-10-2019 00:00
Nr. 3168548
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Bij Vormer kan alleen met pin worden betaald!
L.T.V. Vormer 1
Groen 2 Team 2
Uit
27-10-2019 00:00
Nr. 3168988
Baansoort: Overig

Poule stand (2e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.EWIJK 1440023123
2.DE OORSPRONG 2541021921
3.VORMER 1330015315
4.DE LINDEN 25212151515
5.MALDEN 35023102010
6.DE HOGE WICK 551049219
7.RAPIDITAS 351048228
8.GROESBEEK 140227177

Spelers (5)