Groen 3 zondag

Groen 2 Groen Zondag

4e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 13 oktober
2
BEMMEL 3
4
DE OORSPRONG 3
5
HUISSEN 3
1
LENT 3
2
DE LINDEN 1
4
DE HELSTER 3
5
DE HOGE WICK 3
1
DUNO 3
Zondag 6 oktober
2
BEMMEL 3
4
HUISSEN 3
5
DE HELSTER 3
1
DUNO 3
4
DE LINDEN 1
2
DE HOGE WICK 3
Zondag 29 september
3
HUISSEN 3
3
DE OORSPRONG 3
0
LENT 3
0
BEMMEL 3
2
DE HOGE WICK 3
4
DE HELSTER 3
Zondag 22 september
5
BEMMEL 3
1
DUNO 3
5
DE HELSTER 3
1
HUISSEN 3
2
DE OORSPRONG 3
4
DE HOGE WICK 3
6
DE LINDEN 1
0
LENT 3

Wedstrijdschema

Groen 2 Team 3
T.C. de Linden 1
Thuis
20-10-2019 10:00
Nr. 3149801
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: 2e mailadres: lisette.peters@gmail.com
Groen 2 Team 3
E.T.V. De Helster 3
Thuis
27-10-2019 12:30
Nr. 3149799
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: 2e mailadres: lisette.peters@gmail.com

Poule stand (4e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 3550023723
2.HUISSEN 35311181218
3.DE HOGE WICK 35212161416
4.DE OORSPRONG 34211131113
5.DE LINDEN 14202131113
6.BEMMEL 34112121212
7.DUNO 340045195
8.LENT 330032162

Spelers (6)