Vrijdag 35 plus Dames dubbel 01

2e klasse Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

7e in poule 2e klasse Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 23 oktober
0
NVLTB 1
0
BEMMEL 1
0
DE OORSPRONG 1
0
BERG EN DAL 1
0
PRESIKHAAF 1
0
VIJVERBERG 1
Vrijdag 16 oktober
0
VIJVERBERG 1
0
BEMMEL 1
0
TV PIT 1
0
DE OORSPRONG 1
0
PRESIKHAAF 1
0
NVLTB 1
Vrijdag 9 oktober
0
NVLTB 1
0
VIJVERBERG 1
4
BERG EN DAL 1
4
TV PIT 1
2
BEMMEL 1
6
PRESIKHAAF 1
Vrijdag 2 oktober
8
BERG EN DAL 1
0
BEMMEL 1
6
TV PIT 1
2
PRESIKHAAF 1
0
DE OORSPRONG 1
8
NVLTB 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 2e klasse Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BERG EN DAL 1541035535
2.TV PIT 15320271327
3.NVLTB 14111131113
4.VIJVERBERG 16112111311
5.PRESIKHAAF 15113102210
6.BEMMEL 151038248
7.DE OORSPRONG 141038248

Spelers (3)