Vrijdag 35 plus Dames dubbel 01

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.EDOS 1760124424
2.GENNEP 1752021721
3.DE OORSPRONG 17322161216
4.FAIR PLAY 17232141414
5.DE WIEKSLAG 27232121612
6.GROOTVEN 17124101810
7.AVANTI '55 172149199
8.VORMER 170166226

Spelers (5)