Vrijdag 35 plus Dames dubbel 01

2e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 15 oktober
4
DE HELSTER 1
0
BEMMEL 1
4
BERG EN DAL 1
0
DE OORSPRONG 1
1
DE SPRONG 1
3
TV PIT 1
4
HUISSEN 1
0
PRESIKHAAF 1
Vrijdag 8 oktober
2
DE HELSTER 1
2
BERG EN DAL 1
3
DE SPRONG 1
1
HUISSEN 1
0
BEMMEL 1
4
DE OORSPRONG 1
4
TV PIT 1
0
PRESIKHAAF 1
Vrijdag 1 oktober
0
DE OORSPRONG 1
4
DE HELSTER 1
4
BERG EN DAL 1
0
BEMMEL 1
Vrijdag 24 september
1
TV PIT 1
3
BERG EN DAL 1
0
BEMMEL 1
4
HUISSEN 1
3
DE SPRONG 1
1
DE OORSPRONG 1
4
DE HELSTER 1
0
PRESIKHAAF 1

Wedstrijdschema

Vrijdag 35 plus Dames dubbel 01
T.V. Huissen 1
Thuis
22-10-2021 19:00
Nr. 13650923
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden. Graag op tijd voltallig aanwezig zijn in verband met beperkte baancapaciteit.
T.V. Presikhaaf 1
Vrijdag 35 plus Dames dubbel 01
Uit
29-10-2021 19:00
Nr. 13636541
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HUISSEN 1540117317
2.BERG EN DAL 1532015515
3.DE HELSTER 1531114614
4.TV PIT 1530212812
5.DE SPRONG 14211979
6.DE OORSPRONG 151045155
7.PRESIKHAAF 141033133
8.BEMMEL 150051191

Spelers (3)