Vrijdag 35 plus Gemengd 01

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 30 oktober
0
DE OORSPRONG 1
0
DE LINDEN 2
Vrijdag 23 oktober
0
MALDEN 2
0
VORMER 1
0
DE OORSPRONG 1
0
DE MOOKERHEIDE 1
0
TV PIT 1
0
WEURT 2
0
DE HAANENBERGH 4
0
DE LINDEN 2
Vrijdag 16 oktober
0
DE OORSPRONG 1
0
VORMER 1
0
DE LINDEN 2
0
TV PIT 1
0
DE MOOKERHEIDE 1
0
MALDEN 2
0
DE HAANENBERGH 4
0
WEURT 2
Vrijdag 9 oktober
0
MALDEN 2
8
DE OORSPRONG 1
6
WEURT 2
2
DE LINDEN 2
8
VORMER 1
0
DE MOOKERHEIDE 1
0
TV PIT 1
0
DE HAANENBERGH 4
Vrijdag 2 oktober
4
WEURT 2
4
VORMER 1
4
DE LINDEN 2
4
DE MOOKERHEIDE 1
0
TV PIT 1
0
MALDEN 2
2
DE HAANENBERGH 4
6
DE OORSPRONG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VORMER 1532032832
2.WEURT 26410291129
3.DE OORSPRONG 14301221022
4.DE MOOKERHEIDE 15113172317
5.DE LINDEN 24112131913
6.TV PIT 16111121212
7.DE HAANENBERGH 451038248
8.MALDEN 250043293

Spelers (5)