Vrijdag 35 plus Gemengd 01

2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 18 oktober
3
EWIJK 1
1
DE STUW 1
0
DE LINDEN 2
4
LEWABO 1
0
DE HAANENBERGH 1
0
DE OORSPRONG 1
1
WEURT 2
3
KELTENWOUD 1
Vrijdag 11 oktober
3
DE STUW 1
1
DE HAANENBERGH 1
3
DE OORSPRONG 1
1
EWIJK 1
1
LEWABO 1
3
WEURT 2
0
KELTENWOUD 1
0
DE LINDEN 2
Vrijdag 4 oktober
1
DE LINDEN 2
3
EWIJK 1
3
KELTENWOUD 1
1
DE OORSPRONG 1
Vrijdag 27 september
2
EWIJK 1
2
KELTENWOUD 1
3
DE HAANENBERGH 1
1
LEWABO 1
3
DE OORSPRONG 1
1
DE LINDEN 2
Vrijdag 20 september
4
DE LINDEN 2
0
DE STUW 1
1
LEWABO 1
3
EWIJK 1
4
KELTENWOUD 1
0
DE HAANENBERGH 1
3
WEURT 2
1
DE OORSPRONG 1

Wedstrijdschema

T.V. De Stuw 1
Vrijdag 35 plus Gemengd 01
Uit
25-10-2019 19:00
Nr. 3111089
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Betalen in kantine kan alleen met pinpas

Poule stand (3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KELTENWOUD 1541016416
2.EWIJK 16321141014
3.DE OORSPRONG 16222121212
4.DE HAANENBERGH 15212101010
5.WEURT 24211979
6.LEWABO 151139119
7.DE LINDEN 251046146
8.DE STUW 141034124

Spelers (6)