Vrijdag 35 plus Gemengd 01

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 15 oktober
1
KELTENWOUD 3
3
DE OORSPRONG 1
4
WEURT 1
0
OVERASSELT 1
0
TOZ 2
4
DE WITTE SCHARE 3
3
DE HAANENBERGH 3
1
HELIOS-OSS 1
Vrijdag 8 oktober
4
DE HAANENBERGH 3
0
TOZ 2
1
DE OORSPRONG 1
3
OVERASSELT 1
1
HELIOS-OSS 1
3
DE WITTE SCHARE 3
0
KELTENWOUD 3
4
WEURT 1
Vrijdag 1 oktober
1
WEURT 1
3
DE OORSPRONG 1
4
OVERASSELT 1
0
KELTENWOUD 3
4
DE WITTE SCHARE 3
0
DE HAANENBERGH 3
1
TOZ 2
3
HELIOS-OSS 1
Vrijdag 24 september
3
DE OORSPRONG 1
1
TOZ 2
2
DE HAANENBERGH 3
2
OVERASSELT 1
1
HELIOS-OSS 1
3
WEURT 1
1
KELTENWOUD 3
3
DE WITTE SCHARE 3

Wedstrijdschema

Vrijdag 35 plus Gemengd 01
De Haanenbergh 3
Thuis
22-10-2021 19:00
Nr. 13647966
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden. Graag op tijd voltallig aanwezig zijn in verband met beperkte baancapaciteit.
T.V. Helios 1
Vrijdag 35 plus Gemengd 01
Uit
29-10-2021 19:00
Nr. 13662088
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE WITTE SCHARE 3550018218
2.WEURT 1530213713
3.OVERASSELT 1531113713
4.DE HAANENBERGH 3531112812
5.DE OORSPRONG 15302101010
6.HELIOS-OSS 151046146
7.KELTENWOUD 351046146
8.TOZ 250052182

Spelers (6)