Vrijdag 35 plus Gemengd 01

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE WITTE SCHARE 3761023323
2.OVERASSELT 1742118818
3.DE OORSPRONG 17502171117
4.WEURT 17403171117
5.DE HAANENBERGH 37322141414
6.HELIOS-OSS 17205101810
7.KELTENWOUD 371159199
8.TOZ 270072262