Zaterdag 17 gemengd dubbel 01

2e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OTV 1770023523
2.ELDEN 27331181018
3.DE OORSPRONG 17322161216
4.SEVEN AEREN 47322141414
5.SCHUYTGRAAF 17313131513
6.NIJMEGEN-QUICK 27214111711
7.HUISSEN 17205101810
8.GENDT 470167217

Spelers (4)