Zaterdag 17 gemengd dubbel 01

2e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 19 oktober
0
SEVEN AEREN 4
0
DE OORSPRONG 1
0
NIJMEGEN-QUICK 2
0
OTV 1
0
ELDEN 2
0
HUISSEN 1
0
GENDT 4
0
SCHUYTGRAAF 1
Zaterdag 12 oktober
4
DE OORSPRONG 1
0
GENDT 4
1
SCHUYTGRAAF 1
3
SEVEN AEREN 4
1
HUISSEN 1
3
NIJMEGEN-QUICK 2
3
OTV 1
1
ELDEN 2
Zaterdag 5 oktober
1
DE OORSPRONG 1
3
OTV 1
2
SEVEN AEREN 4
2
NIJMEGEN-QUICK 2
3
SCHUYTGRAAF 1
1
HUISSEN 1
2
GENDT 4
2
ELDEN 2
Zaterdag 28 september
1
NIJMEGEN-QUICK 2
3
SCHUYTGRAAF 1
0
HUISSEN 1
4
SEVEN AEREN 4
2
ELDEN 2
2
DE OORSPRONG 1
3
OTV 1
1
GENDT 4
Zaterdag 21 september
4
DE OORSPRONG 1
0
NIJMEGEN-QUICK 2
0
SEVEN AEREN 4
4
OTV 1
2
SCHUYTGRAAF 1
2
ELDEN 2
1
GENDT 4
3
HUISSEN 1

Wedstrijdschema

T.C. Seven Aeren 4
Zaterdag 17 gemengd dubbel 01
Uit
19-10-2019 00:00
Nr. 3134790
Baansoort: Overig
Zaterdag 17 gemengd dubbel 01
TV Schuytgraaf 1
Thuis
26-10-2019 13:00
Nr. 3124254
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OTV 1660020420
2.DE OORSPRONG 16222131113
3.SCHUYTGRAAF 16312121212
4.ELDEN 2513111911
5.SEVEN AEREN 4522111911
6.NIJMEGEN-QUICK 26213101410
7.HUISSEN 162049159
8.GENDT 460156186

Spelers (4)