Zaterdag 17 plus Heren 01

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 31 oktober
0
GROESBEEK 2
2
NIJMEGEN-QUICK 1
Zaterdag 24 oktober
0
NIJMEGEN-QUICK 1
0
TACHYS 2
0
LENT 2
0
DE LINDEN 1
0
GROESBEEK 2
0
NIJMEGEN-QUICK 2
0
DE OORSPRONG 1
0
BERG EN DAL 1
Zaterdag 17 oktober
0
LENT 2
0
TACHYS 2
0
BERG EN DAL 1
0
GROESBEEK 2
0
DE LINDEN 1
0
NIJMEGEN-QUICK 1
0
DE OORSPRONG 1
0
NIJMEGEN-QUICK 2
Zaterdag 10 oktober
1
NIJMEGEN-QUICK 1
5
LENT 2
0
NIJMEGEN-QUICK 2
4
BERG EN DAL 1
2
TACHYS 2
4
DE LINDEN 1
2
GROESBEEK 2
4
DE OORSPRONG 1
Zaterdag 3 oktober
0
NIJMEGEN-QUICK 2
1
TACHYS 2
2
BERG EN DAL 1
4
DE LINDEN 1
6
DE OORSPRONG 1
0
LENT 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE OORSPRONG 1540121921
2.DE LINDEN 15302181218
3.LENT 25302161416
4.NIJMEGEN-QUICK 14202131113
5.GROESBEEK 24202121212
6.TACHYS 24202111311
7.BERG EN DAL 141039159
8.NIJMEGEN-QUICK 230032162

Spelers (4)