Zaterdag 17 plus Heren 01

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
0
TACHYS 1
6
DE OORSPRONG 1
1
BEMMEL 1
5
NIJMEGEN-QUICK 1
6
VORMER 4
0
BERG EN DAL 1
2
SLOW 1
4
DE HOGE WICK 1
Zaterdag 9 oktober
2
BEMMEL 1
4
SLOW 1
5
DE OORSPRONG 1
1
BERG EN DAL 1
2
TACHYS 1
4
VORMER 4
4
NIJMEGEN-QUICK 1
2
DE HOGE WICK 1
Zaterdag 2 oktober
0
VORMER 4
6
DE OORSPRONG 1
2
BERG EN DAL 1
4
TACHYS 1
5
DE HOGE WICK 1
1
BEMMEL 1
0
SLOW 1
6
NIJMEGEN-QUICK 1
Zaterdag 25 september
3
NIJMEGEN-QUICK 1
3
VORMER 4
2
BEMMEL 1
4
BERG EN DAL 1
5
DE OORSPRONG 1
1
SLOW 1
4
TACHYS 1
2
DE HOGE WICK 1

Wedstrijdschema

Zaterdag 17 plus Heren 01
T.C. Bemmel 1
Thuis
23-10-2021 13:00
Nr. 13653184
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
Zaterdag 17 plus Heren 01
T.C. Nijmegen-Quick 1
Thuis
30-10-2021 13:00
Nr. 13626877
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden.

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE OORSPRONG 1541025525
2.NIJMEGEN-QUICK 1532021921
3.VORMER 45311181218
4.DE HOGE WICK 15212161416
5.TACHYS 15302151515
6.BERG EN DAL 15113102010
7.SLOW 151048228
8.BEMMEL 150057237

Spelers (3)