Zaterdag 17 plus Heren 02

4e klasse Heren 17+ Zaterdag

5e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 31 oktober
0
TACHYS 3
1
RAPIDITAS 2
Zaterdag 24 oktober
0
LENT 4
0
DE OORSPRONG 2
0
RAPIDITAS 2
0
DE HOGE WICK 4
0
TV PIT 1
0
DE HAANENBERGH 1
0
TACHYS 3
0
SLOW 4
Zaterdag 17 oktober
0
RAPIDITAS 2
0
DE OORSPRONG 2
0
SLOW 4
0
TV PIT 1
0
DE HOGE WICK 4
0
LENT 4
0
TACHYS 3
0
DE HAANENBERGH 1
Donderdag 15 oktober
0
DE OORSPRONG 2
0
TV PIT 1
Zaterdag 10 oktober
2
LENT 4
4
RAPIDITAS 2
4
DE HAANENBERGH 1
2
SLOW 4
3
DE OORSPRONG 2
3
DE HOGE WICK 4
5
TV PIT 1
1
TACHYS 3
Zaterdag 3 oktober
2
DE HAANENBERGH 1
4
DE OORSPRONG 2
6
SLOW 4
0
DE HOGE WICK 4
5
TV PIT 1
1
LENT 4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SLOW 45221201020
2.DE HAANENBERGH 15221171317
3.RAPIDITAS 2422016816
4.TV PIT 14301141014
5.DE OORSPRONG 24220141014
6.TACHYS 34112111311
7.DE HOGE WICK 45032111911
8.LENT 450055255

Spelers (6)