Zaterdag 17 plus Heren 02

4e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE OORSPRONG 27511311131
2.SCHUYTGRAAF 47511291329
3.RAPIDITAS 37502261626
4.BEMMEL 27412241724
5.HERVELD 37232241824
6.ALTB 77205162616
7.DE HOGE WICK 47124162616
8.TACHYS 470071401