Zaterdag 17 plus Heren 02

4e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
3
DE HOGE WICK 4
3
SCHUYTGRAAF 4
5
BEMMEL 2
0
TACHYS 4
3
HERVELD 3
3
DE OORSPRONG 2
1
ALTB 7
5
RAPIDITAS 3
Zaterdag 9 oktober
0
TACHYS 4
6
DE OORSPRONG 2
5
SCHUYTGRAAF 4
1
RAPIDITAS 3
2
DE HOGE WICK 4
4
ALTB 7
Zaterdag 2 oktober
6
HERVELD 3
0
TACHYS 4
5
DE OORSPRONG 2
1
BEMMEL 2
4
RAPIDITAS 3
2
DE HOGE WICK 4
2
ALTB 7
4
SCHUYTGRAAF 4
Zaterdag 25 september
4
SCHUYTGRAAF 4
2
HERVELD 3
0
TACHYS 4
6
ALTB 7
4
BEMMEL 2
2
RAPIDITAS 3
1
DE HOGE WICK 4
5
DE OORSPRONG 2

Wedstrijdschema

Zaterdag 17 plus Heren 02
A.L.T.B. 7
Thuis
23-10-2021 13:00
Nr. 13676731
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
Rapiditas 3
Zaterdag 17 plus Heren 02
Uit
30-10-2021 10:00
Nr. 13674835
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE OORSPRONG 2541023723
2.SCHUYTGRAAF 45311181218
3.RAPIDITAS 35302181218
4.ALTB 75203151515
5.BEMMEL 2430114914
6.HERVELD 34121141014
7.DE HOGE WICK 45023111911
8.TACHYS 450050290

Spelers (6)