Zaterdag 7 plus Heren 03

5e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
6
GENDT 2
0
LINDENHOLT 1
1
DE OORSPRONG 3
5
RAPIDITAS 4
6
DE ZOETSMEER 1
0
TC ZUID 7
5
SEVEN AEREN 4
1
GROESBEEK 2
Zaterdag 9 oktober
1
GENDT 2
5
DE OORSPRONG 3
0
TC ZUID 7
6
GROESBEEK 2
1
LINDENHOLT 1
5
RAPIDITAS 4
2
DE ZOETSMEER 1
4
SEVEN AEREN 4
Zaterdag 2 oktober
3
GROESBEEK 2
3
DE ZOETSMEER 1
6
SEVEN AEREN 4
0
TC ZUID 7
5
RAPIDITAS 4
1
GENDT 2
5
DE OORSPRONG 3
1
LINDENHOLT 1
Zaterdag 25 september
4
DE ZOETSMEER 1
2
RAPIDITAS 4
0
TC ZUID 7
6
DE OORSPRONG 3
1
LINDENHOLT 1
5
SEVEN AEREN 4
4
GENDT 2
2
GROESBEEK 2

Wedstrijdschema

T.V. Groesbeek 2
Zaterdag 17 plus Heren 03
Uit
23-10-2021 11:00
Nr. 13651585
Baansoort: Kunstgras
T.C. Seven Aeren 4
Zaterdag 17 plus Heren 03
Uit
30-10-2021 10:00
Nr. 13680215
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE OORSPRONG 3540123723
2.RAPIDITAS 4540122822
3.SEVEN AEREN 4540122822
4.GROESBEEK 25212171317
5.GENDT 25302161416
6.DE ZOETSMEER 15212151515
7.LINDENHOLT 150054264
8.TC ZUID 750051291

Spelers (7)