Zaterdag 7 plus Heren 03

5e klasse Heren 17+ Zaterdag

2e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 20 november
3
TC ZUID 7
3
LINDENHOLT 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RAPIDITAS 47601301230
2.DE OORSPRONG 37502301230
3.SEVEN AEREN 47502281428
4.DE ZOETSMEER 17412251725
5.GENDT 27403231923
6.GROESBEEK 27214202220
7.LINDENHOLT 170167357
8.TC ZUID 770165375

Spelers (7)