Zaterdag 17 plus Heren 04

5e klasse Heren 17+ Zaterdag

3e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 24 oktober
0
DE OORSPRONG 3
0
THOS 5
0
GENDT 2
0
LENT 5
0
VORMER 6
0
DE OORSPRONG 4
0
HERVELD 2
0
SLOW 5
Zaterdag 17 oktober
0
GENDT 2
0
THOS 5
0
SLOW 5
0
VORMER 6
0
LENT 5
0
DE OORSPRONG 3
0
HERVELD 2
0
DE OORSPRONG 4
Zaterdag 10 oktober
4
DE OORSPRONG 3
0
GENDT 2
5
DE OORSPRONG 4
1
SLOW 5
0
THOS 5
0
LENT 5
6
VORMER 6
0
HERVELD 2
Zaterdag 3 oktober
0
DE OORSPRONG 4
0
THOS 5
6
SLOW 5
0
LENT 5
3
VORMER 6
3
DE OORSPRONG 3
0
HERVELD 2
6
GENDT 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE OORSPRONG 3431017717
2.VORMER 65221171317
3.DE OORSPRONG 4430116816
4.THOS 5330015315
5.GENDT 24202141014
6.SLOW 55104111911
7.LENT 541128168
8.HERVELD 250054264

Spelers (4)