Zaterdag 17 plus heren 05

5e klasse Heren 17+ Zaterdag

8e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 24 oktober
0
RAPIDITAS 5
0
ESTEREN 1
0
DE OORSPRONG 5
0
DE WITTE RAVEN 1
0
GROESBEEK 3
0
DE BROEKHOEK 3
0
THOS 6
0
DE WITTE SCHARE 4
Zaterdag 17 oktober
0
DE OORSPRONG 5
0
ESTEREN 1
0
DE WITTE SCHARE 4
0
GROESBEEK 3
0
DE WITTE RAVEN 1
0
RAPIDITAS 5
0
THOS 6
0
DE BROEKHOEK 3
Zaterdag 10 oktober
6
RAPIDITAS 5
0
DE OORSPRONG 5
0
DE BROEKHOEK 3
0
DE WITTE SCHARE 4
0
ESTEREN 1
0
DE WITTE RAVEN 1
5
GROESBEEK 3
1
THOS 6
Dinsdag 6 oktober
2
GROESBEEK 3
4
RAPIDITAS 5
Zaterdag 3 oktober
2
DE BROEKHOEK 3
4
ESTEREN 1
0
DE WITTE SCHARE 4
0
DE WITTE RAVEN 1
0
THOS 6
0
DE OORSPRONG 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 5e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RAPIDITAS 5650024624
2.GROESBEEK 36302191119
3.ESTEREN 1330013513
4.DE WITTE SCHARE 451028108
5.DE BROEKHOEK 341028108
6.DE WITTE RAVEN 16101757
7.THOS 640033153
8.DE OORSPRONG 560042222

Spelers (6)