ZON 11 T/M 14 GEM 01

4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

7e in poule 4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
NVLTB 1
0
HERVELD 2
0
DE OORSPRONG 1
0
BEMMEL 2
0
DUNO 2
0
SPITSBERGEN 4
0
RHENEN 3
0
LIENDEN 2
Zondag 18 oktober
0
DE OORSPRONG 1
0
HERVELD 2
0
LIENDEN 2
0
DUNO 2
0
BEMMEL 2
0
NVLTB 1
0
RHENEN 3
0
SPITSBERGEN 4
Zondag 11 oktober
4
NVLTB 1
2
DE OORSPRONG 1
6
SPITSBERGEN 4
0
LIENDEN 2
2
HERVELD 2
4
BEMMEL 2
5
DUNO 2
1
RHENEN 3
Zondag 4 oktober
6
SPITSBERGEN 4
0
HERVELD 2
1
LIENDEN 2
5
BEMMEL 2
6
DUNO 2
0
NVLTB 1
4
RHENEN 3
2
DE OORSPRONG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DUNO 2541023723
2.SPITSBERGEN 4541022622
3.BEMMEL 25311181218
4.RHENEN 35203141614
5.LIENDEN 25212131713
6.NVLTB 15203121812
7.DE OORSPRONG 150148208
8.HERVELD 250148228

Spelers (7)