ZON 11 T/M 14 GEM 01

1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

3e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 17 oktober
1
SCHUYTGRAAF 3
5
LENT 2
1
KELTENWOUD 2
5
DE OORSPRONG 1
2
LEWABO 1
4
VORMER 1
1
SCHUYTGRAAF 4
5
OTV 1
Zondag 10 oktober
5
KELTENWOUD 2
1
SCHUYTGRAAF 4
4
SCHUYTGRAAF 3
2
LEWABO 1
4
LENT 2
2
VORMER 1
2
DE OORSPRONG 1
4
OTV 1
Zondag 3 oktober
1
LEWABO 1
5
LENT 2
Zondag 26 september
6
LENT 2
0
SCHUYTGRAAF 4
3
DE OORSPRONG 1
3
LEWABO 1
3
KELTENWOUD 2
3
VORMER 1
0
SCHUYTGRAAF 3
6
OTV 1
Zondag 19 september
3
LEWABO 1
3
KELTENWOUD 2
3
SCHUYTGRAAF 4
3
SCHUYTGRAAF 3
3
VORMER 1
3
DE OORSPRONG 1
4
OTV 1
2
LENT 2

Wedstrijdschema

Zondag junioren 11 14 team 01
TV Schuytgraaf 3
Thuis
24-10-2021 11:30
Nr. 13688829
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
Zondag junioren 11 14 team 01
Lentse L.T.V. 2
Thuis
31-10-2021 09:00
Nr. 13628228
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
TV Schuytgraaf 4
Zondag junioren 11 14 team 01
Uit
07-11-2021 09:00
Nr. 13675347
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (3e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LENT 2540122822
2.OTV 1440019519
3.DE OORSPRONG 14121131113
4.VORMER 14121121212
5.KELTENWOUD 24121121212
6.LEWABO 15023111911
7.SCHUYTGRAAF 341128168
8.SCHUYTGRAAF 440135195

Spelers (6)