Zondag 11 14 junioren team 02

4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

6e in poule 4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
EWIJK 1
0
DE GELENBERG 2
0
BEMMEL 1
0
TACHYS 1
0
HERVELD 1
0
DE OORSPRONG 2
Zondag 18 oktober
0
DE OORSPRONG 2
0
BEMMEL 1
0
DE MILSBEEK 1
0
EWIJK 1
0
HERVELD 1
0
TACHYS 1
Zondag 11 oktober
5
TACHYS 1
1
DE OORSPRONG 2
1
DE GELENBERG 2
5
DE MILSBEEK 1
0
BEMMEL 1
6
HERVELD 1
Zondag 4 oktober
4
TACHYS 1
2
DE GELENBERG 2
2
DE OORSPRONG 2
4
DE MILSBEEK 1
3
BEMMEL 1
3
EWIJK 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HERVELD 1440022222
2.TACHYS 1431018618
3.DE MILSBEEK 15212141614
4.BEMMEL 14121121212
5.EWIJK 14121121212
6.DE OORSPRONG 240136186
7.DE GELENBERG 250146246

Spelers (6)