Zondag 11 14 junioren team 02

2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

8e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 17 oktober
1
DE OORSPRONG 2
5
MALDEN 1
2
DE OORSPRONG 3
4
DE LINDEN 1
0
DE HOGE WICK 2
6
DE HELSTER 1
0
SCHUYTGRAAF 5
6
EWIJK 1
Zondag 10 oktober
5
DE HELSTER 1
1
DE LINDEN 1
5
MALDEN 1
1
EWIJK 1
3
DE HOGE WICK 2
3
DE OORSPRONG 3
0
DE OORSPRONG 2
6
SCHUYTGRAAF 5
Zondag 26 september
6
MALDEN 1
0
DE OORSPRONG 3
2
DE HOGE WICK 2
4
EWIJK 1
0
DE OORSPRONG 2
6
DE LINDEN 1
6
DE HELSTER 1
0
SCHUYTGRAAF 5
Zondag 19 september
4
DE OORSPRONG 3
2
DE OORSPRONG 2
2
EWIJK 1
4
DE HELSTER 1
1
SCHUYTGRAAF 5
5
DE HOGE WICK 2
6
DE LINDEN 1
0
MALDEN 1

Wedstrijdschema

Zondag 11 14 junioren team 02
T.V. De Hoge Wick 2
Thuis
31-10-2021 09:00
Nr. 13686385
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
E.T.V. De Helster 1
Zondag 11 14 junioren team 02
Uit
14-11-2021 09:00
Nr. 13686367
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (8e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 1541022422
2.EWIJK 15302191119
3.DE LINDEN 1430117717
4.MALDEN 1430116816
5.DE HOGE WICK 24112101410
6.DE OORSPRONG 35122101610
7.SCHUYTGRAAF 541037177
8.DE OORSPRONG 250053273