Zondag 11 14 junioren team 02

2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

8e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 1770035735
2.DE LINDEN 17601311131
3.MALDEN 17502301230
4.EWIJK 17403251725
5.DE HOGE WICK 27214162616
6.DE OORSPRONG 37124162616
7.SCHUYTGRAAF 57115123012
8.DE OORSPRONG 270073393