Zondag 11 t/m 17 jongens 01

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

4e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 13 oktober
0
EDESE TC 1
6
RISENBORGH 1
6
GELDERMALSEN 1
0
VOLTA 1
6
LUDENTI 1
0
KELTENWOUD 2
Zondag 6 oktober
5
KELTENWOUD 2
1
VOLTA 1
5
DE GELENBERG 1
1
RISENBORGH 1
Zondag 29 september
1
RISENBORGH 1
5
DE OORSPRONG 1
6
GELDERMALSEN 1
0
KELTENWOUD 2
Zondag 22 september
6
DE OORSPRONG 1
0
VOLTA 1
6
KELTENWOUD 2
0
EDESE TC 1
4
LUDENTI 1
2
RISENBORGH 1
6
DE GELENBERG 1
0
GELDERMALSEN 1

Wedstrijdschema

Keltenwoud 2
Zondag 11 t/m 17 jongens 01
Uit
20-10-2019 10:00
Nr. 3148498
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zondag 11 t/m 17 jongens 01
Doornse T.V. Ludenti 1
Thuis
27-10-2019 10:00
Nr. 3128749
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE GELENBERG 1330017117
2.LUDENTI 1330016216
3.RISENBORGH 15203161416
4.DE OORSPRONG 1330015315
5.GELDERMALSEN 14202141014
6.KELTENWOUD 25203111911
7.VOLTA 140041231
8.EDESE TC 130030180

Spelers (4)