Zondag 8&9 01

1e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag

5e in poule 1e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 1e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TEN MEDEL 1770014014
2.DE RIDDERWEIDE 1751111311
3.RAPIDITAS 2750210410
4.TEN MEDEL 27403868
5.DE OORSPRONG 17223686
6.TIEL 171244104
7.WALHALLA 170252122
8.THOS 170161131