Zondag 8 9 team 02

2e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag

3e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
RAPIDITAS 1
0
DIDAM 1
0
WALHALLA 1
0
DUIVEN 3
0
DE OORSPRONG 2
0
RAPIDITAS 3
0
OTV 1
0
DE LAAK 1
Zondag 18 oktober
0
WALHALLA 1
0
DIDAM 1
0
DE LAAK 1
0
DE OORSPRONG 2
0
DUIVEN 3
0
RAPIDITAS 1
0
OTV 1
0
RAPIDITAS 3
Zondag 11 oktober
2
RAPIDITAS 1
0
WALHALLA 1
0
RAPIDITAS 3
0
DE LAAK 1
1
DIDAM 1
1
DUIVEN 3
1
DE OORSPRONG 2
1
OTV 1
Zondag 4 oktober
2
RAPIDITAS 3
0
DIDAM 1
1
DE LAAK 1
1
DUIVEN 3
1
DE OORSPRONG 2
1
RAPIDITAS 1
2
OTV 1
0
WALHALLA 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OTV 15320828
2.RAPIDITAS 34310717
3.DE OORSPRONG 25230737
4.RAPIDITAS 15230737
5.DIDAM 15113373
6.DUIVEN 35032373
7.DE LAAK 14112353
8.WALHALLA 150050100

Spelers (4)