Zondag gemengd team 01 13-17

2e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag

1e in poule 2e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 14 november
4
BEMMEL 1
2
RAPIDITAS 1
2
TACHYS 1
4
LENT 1
6
DE OORSPRONG 1
0
DE LINDEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE OORSPRONG 1770040240
2.LENT 17511291329
3.TACHYS 17412271527
4.BEMMEL 17232231923
5.DE WIEKSLAG 17403212121
6.RAPIDITAS 17205172517
7.MALDEN 17115103210
8.DE LINDEN 170071411