Zondag gemengd team 01 13-17

1e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag

2e in poule 1e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
DE HOOGKAMP 1
0
TIEL 1
0
DE OORSPRONG 1
0
MAARN 1
0
EDESE TC 1
0
DE HOOGKAMP 2
0
SCHUYTGRAAF 1
0
HUISSEN 1
Zondag 18 oktober
0
DE HOOGKAMP 2
0
SCHUYTGRAAF 1
0
DE OORSPRONG 1
0
TIEL 1
0
HUISSEN 1
0
EDESE TC 1
0
MAARN 1
0
DE HOOGKAMP 1
Zondag 11 oktober
4
DE HOOGKAMP 1
2
DE OORSPRONG 1
3
DE HOOGKAMP 2
3
HUISSEN 1
3
TIEL 1
3
MAARN 1
2
EDESE TC 1
4
SCHUYTGRAAF 1
Zondag 4 oktober
1
DE HOOGKAMP 2
5
TIEL 1
1
HUISSEN 1
5
MAARN 1
1
EDESE TC 1
5
DE HOOGKAMP 1
1
SCHUYTGRAAF 1
5
DE OORSPRONG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 1e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOOGKAMP 1541024624
2.DE OORSPRONG 1540123723
3.TIEL 1531121921
4.MAARN 15311191119
5.SCHUYTGRAAF 15311161416
6.DE HOOGKAMP 250146246
7.HUISSEN 150146246
8.EDESE TC 150055255