Zondag jongens 13 17 team 01

2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

7e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
LENT 2
0
BERG EN DAL 1
0
HARAVA 1
0
DE OORSPRONG 1
0
DE LINDEN 2
0
DE HOGE WICK 3
Zondag 18 oktober
0
DE HOGE WICK 3
0
BERG EN DAL 1
0
TACHYS 2
0
HARAVA 1
0
DE LINDEN 2
0
LENT 2
Zondag 11 oktober
5
LENT 2
1
DE HOGE WICK 3
1
DE OORSPRONG 1
5
TACHYS 2
3
BERG EN DAL 1
3
DE LINDEN 2
Zondag 4 oktober
3
DE OORSPRONG 1
3
BERG EN DAL 1
1
TACHYS 2
5
DE LINDEN 2
2
HARAVA 1
4
LENT 2

Wedstrijdschema

Lentse L.T.V. 2
Zondag 11 t/m 17 jongens 01
Uit
01-11-2020 10:00
Nr. 13516377
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (7e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 2431018618
2.LENT 2330015315
3.DE HOGE WICK 3420215915
4.BERG EN DAL 14121131113
5.HARAVA 14202121212
6.TACHYS 251047237
7.DE OORSPRONG 140134204