Zondag jongens 13 17 team 01

2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

7e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 2431018618
2.LENT 2330015315
3.DE HOGE WICK 3420215915
4.BERG EN DAL 14121131113
5.HARAVA 14202121212
6.TACHYS 251047237
7.DE OORSPRONG 140134204