Zondag meisjes 13 17 team 01

2e klasse Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag

6e in poule 2e klasse Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 25 oktober
0
OTV 1
0
RAPIDITAS 1
0
HUISSEN 1
0
DE LINDEN 1
0
GENDT 1
0
DE OORSPRONG 1
0
BEMMEL 1
0
NVLTB 2
Zondag 18 oktober
0
HUISSEN 1
0
RAPIDITAS 1
0
NVLTB 2
0
GENDT 1
Zondag 11 oktober
0
OTV 1
6
HUISSEN 1
6
DE OORSPRONG 1
0
NVLTB 2
1
RAPIDITAS 1
5
DE LINDEN 1
5
GENDT 1
1
BEMMEL 1
Zondag 4 oktober
2
DE OORSPRONG 1
4
RAPIDITAS 1
0
NVLTB 2
6
DE LINDEN 1
5
GENDT 1
1
OTV 1
3
BEMMEL 1
3
HUISSEN 1

Wedstrijdschema

T.C. Bemmel 1
Zondag 11 t/m 17 meisjes 01
Uit
08-11-2020 10:00
Nr. 13522454
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Helaas is ons clubhuis gesloten. Melden kan 10 minuten voor aanvang van de wedstrijd voor de ingang van ons clubhuis, bij de fietsenstalling. De captain van het Bemmelse team ontvangt u daar.

Poule stand (6e in poule 2e klasse Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 1541026426
2.HUISSEN 1532023723
3.GENDT 15230191119
4.BEMMEL 15212151515
5.RAPIDITAS 15212151515
6.DE OORSPRONG 15203131713
7.OTV 140043213
8.NVLTB 240040240