Zondag meisjes 13 17 team 01

2e klasse Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag

6e in poule 2e klasse Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 1541026426
2.HUISSEN 1532023723
3.GENDT 15230191119
4.BEMMEL 15212151515
5.RAPIDITAS 15212151515
6.DE OORSPRONG 15203131713
7.OTV 140043213
8.NVLTB 240040240