Vrijdag 35 plus Gemengd 02

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MALDEN 3752022622
2.DE MOOKERHEIDE 1742121721
3.DE OORSPRONG 27241151315
4.WEURT 47241151315
5.DE WIEKSLAG 27232141414
6.BERG EN DAL 17223131513
7.TV PIT 371339199
8.GENDT 170073253

Spelers (8)