Vrijdag 35 plus Gemengd 02

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 18 oktober
2
TV PIT 3
2
WEURT 4
3
DE OORSPRONG 2
1
GENDT 1
2
DE WIEKSLAG 2
2
DE MOOKERHEIDE 1
3
MALDEN 3
1
BERG EN DAL 1
Vrijdag 11 oktober
4
WEURT 4
0
DE WIEKSLAG 2
0
GENDT 1
4
MALDEN 3
4
DE MOOKERHEIDE 1
0
TV PIT 3
2
BERG EN DAL 1
2
DE OORSPRONG 2
Woensdag 9 oktober
3
TV PIT 3
1
GENDT 1
Vrijdag 4 oktober
0
GENDT 1
4
DE MOOKERHEIDE 1
4
DE OORSPRONG 2
0
DE WIEKSLAG 2
4
MALDEN 3
0
TV PIT 3
Vrijdag 27 september
2
WEURT 4
2
DE OORSPRONG 2
1
DE MOOKERHEIDE 1
3
MALDEN 3
4
DE WIEKSLAG 2
0
BERG EN DAL 1
Vrijdag 20 september
0
GENDT 1
4
DE WIEKSLAG 2
2
DE OORSPRONG 2
2
DE MOOKERHEIDE 1
2
MALDEN 3
2
WEURT 4
4
BERG EN DAL 1
0
TV PIT 3

Wedstrijdschema

Tennisvereniging Malden 3
Vrijdag 35 plus Gemengd 02
Uit
25-10-2019 19:00
Nr. 3151469
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Van 2-9 t/m 24-11 vindt er, gefaseerd, groot onderhoud plaats aan de Rijksweg door Malden. Houd hier dus rekening mee!!

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MALDEN 3642018618
2.DE MOOKERHEIDE 1632117717
3.DE OORSPRONG 2624015915
4.WEURT 4523013713
5.DE WIEKSLAG 26222121212
6.BERG EN DAL 151137137
7.TV PIT 361237177
8.GENDT 160063213

Spelers (8)