Zondag 10 t/ 14 meisjes 01

2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

3e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 13 oktober
0
RACKETS-BERGHEM 1
0
DE OORSPRONG 1
0
BOLETE 1
6
SCHUYTGRAAF 2
0
HUISSEN 1
0
LENT 1
1
VORMER 1
5
DE LINDEN 1
Zondag 6 oktober
6
DE LINDEN 1
0
SCHUYTGRAAF 2
2
LENT 1
4
DE OORSPRONG 1
6
HUISSEN 1
0
RACKETS-BERGHEM 1
4
VORMER 1
2
BOLETE 1
Zondag 29 september
5
RACKETS-BERGHEM 1
1
LENT 1
3
SCHUYTGRAAF 2
3
VORMER 1
2
DE OORSPRONG 1
4
HUISSEN 1
Zondag 22 september
5
DE LINDEN 1
1
RACKETS-BERGHEM 1
4
LENT 1
2
BOLETE 1
6
HUISSEN 1
0
SCHUYTGRAAF 2
1
VORMER 1
5
DE OORSPRONG 1

Wedstrijdschema

Zondag 10 t/ 14 meisjes 01
Bolete 1
Thuis
20-10-2019 10:00
Nr. 3155356
Baansoort: Roodzand kunstgras
TV Schuytgraaf 2
Zondag 10 t/ 14 meisjes 01
Uit
27-10-2019 00:00
Nr. 3129844
Baansoort: Overig

Poule stand (3e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HUISSEN 1440022222
2.DE LINDEN 1440020420
3.DE OORSPRONG 14202131113
4.SCHUYTGRAAF 25212131713
5.VORMER 15113111911
6.RACKETS-BERGHEM 14202101410
7.LENT 141039159
8.BOLETE 140044204

Spelers (6)