Zondag 10 t/ 14 meisjes 01

2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

3e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HUISSEN 1761037537
2.DE LINDEN 1761034834
3.DE OORSPRONG 17412271527
4.RACKETS-BERGHEM 17313202220
5.SCHUYTGRAAF 27313172517
6.LENT 17205132913
7.VORMER 17115132913
8.BOLETE 170077357

Spelers (6)