Zondag 11 t/m 17 jongens 02

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

5e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 10 november
6
ALTEC 1
0
NVLTB 1
6
RAPIDITAS 2
0
DE LINDEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RAPIDITAS 2750233933
2.DE HELSTER 27511311131
3.DE LINDEN 17511271527
4.TACHYS 17421251725
5.DE OORSPRONG 27304192319
6.ALTEC 17214182418
7.LENT 17115123012
8.NVLTB 170073393

Spelers (5)