Zondag 11 t/m 17 jongens 02

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 13 oktober
3
DE LINDEN 1
3
TACHYS 1
5
ALTEC 1
1
DE OORSPRONG 2
4
DE HELSTER 2
2
RAPIDITAS 2
Zondag 6 oktober
4
TACHYS 1
2
RAPIDITAS 2
4
DE LINDEN 1
2
DE HELSTER 2
0
NVLTB 1
6
DE OORSPRONG 2
3
LENT 1
3
ALTEC 1
Zondag 29 september
5
DE OORSPRONG 2
1
LENT 1
3
DE HELSTER 2
3
TACHYS 1
Zondag 22 september
4
TACHYS 1
2
ALTEC 1
0
NVLTB 1
6
DE HELSTER 2
1
LENT 1
5
RAPIDITAS 2

Wedstrijdschema

Zondag 11 t/m 17 jongens 02
E.T.V. De Helster 2
Thuis
20-10-2019 10:00
Nr. 3115424
Baansoort: Roodzand kunstgras
Rapiditas 2
Zondag 11 t/m 17 jongens 02
Uit
27-10-2019 00:00
Nr. 3144196
Baansoort: Overig

Poule stand (2e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 2531121921
2.DE OORSPRONG 2430116816
3.TACHYS 15221161416
4.RAPIDITAS 2420215915
5.ALTEC 14112121212
6.DE LINDEN 1321011711
7.LENT 140135195
8.NVLTB 130030180

Spelers (5)