Zondag jongens 13 17 team 01

2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

3e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 17 oktober
1
NIJMEGEN-QUICK 1
5
DE LAAK 1
1
RAPIDITAS 3
5
DE HOGE WICK 2
2
MALDEN 1
4
THOS 1
2
TACHYS 2
4
DE OORSPRONG 1
Zondag 10 oktober
5
NIJMEGEN-QUICK 1
1
RAPIDITAS 3
0
DE LAAK 1
6
DE HOGE WICK 2
0
TACHYS 2
6
MALDEN 1
2
DE OORSPRONG 1
4
THOS 1
Zondag 26 september
0
DE LAAK 1
6
MALDEN 1
3
NIJMEGEN-QUICK 1
3
THOS 1
2
TACHYS 2
4
DE HOGE WICK 2
6
DE OORSPRONG 1
0
RAPIDITAS 3
Zondag 19 september
6
MALDEN 1
0
NIJMEGEN-QUICK 1
3
DE HOGE WICK 2
3
DE OORSPRONG 1
1
RAPIDITAS 3
5
TACHYS 2

Wedstrijdschema

Zondag 11 t/m 17 jongens 01
T.C. Nijmegen-Quick 1
Thuis
24-10-2021 11:30
Nr. 13698754
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: In ons clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
R.T.C. De Laak 1
Zondag 11 t/m 17 jongens 01
Uit
31-10-2021 10:00
Nr. 13698664
Baansoort: Overig
Tennisvereniging Malden 1
Zondag 11 t/m 17 jongens 01
Uit
07-11-2021 11:30
Nr. 13698724
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (3e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MALDEN 1430120420
2.DE HOGE WICK 2431018618
3.DE OORSPRONG 1421115915
4.DE LAAK 14202111311
5.THOS 14211111311
6.TACHYS 241039159
7.NIJMEGEN-QUICK 141129159
8.RAPIDITAS 340043213